2737
2739
عنوان

كمكم كنيد توروخدا😔😔

171 بازدید | 28 پست

من امروز پسرمو بردم دكتر اطفال،٤٠ روزشه، وقتي فهميد شيرخشك ميخوره كلي دعوام كرد حتي شيشه شيرمم گرفت پرت كرد اشغالي و يادم داد چطور بهش شير بدم ولي پسر من اصلا سينه نميگيره انقد گريه ميكنه نفسش ميره تو، داغونم از گريه هاي بچم و سينه نخوردنش😔😔

كسي هست بچش اينجوري باشه بعدش بخوره شيرمادرشو؟

من ی نفرو میشناسم.. چون س ی نه هاش خیلی بزرگ بود.. بچش نمیتونس شیر بخوره

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما چرا از اول شروع کردین به دادن شیر خشک. من دخترم تا ۱۰ روز نتونست سینه ام رو بگیره اینقدر گریه میکرد منم باهاش گریه میکردم و یه ذره شیر خشک تو یه قاشق بهش میدادبم که عادت نکنه به شیشه شیر

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

عزیزم شیرتو بدوش کم کم بهش بده تو قاشق . براش آیت الکرسی بخون آروم بشه

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
شما چرا از اول شروع کردین به دادن شیر خشک. من دخترم تا ۱۰ روز نتونست سینه ام رو بگیره اینقدر گریه می ...

زردي داشت ي دكتر ديگه  گفت تا سه روز بهش شبر خودتو نده ماهم نميدونستيم با شيشه بهش شيرخشك داديم ديگه نگرفت بعدش هركاري كردم

2740
خيلي دوس دارم بهش شير بدم😔

عزیزم.. شما هم همون مشکلو ک گفتم دارین؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

عزیزم اشتباه منو نکن

دختر من دقیقا دو ماهگی اینجوری شد

دکتر بردم گفت شیشه رو ازش بگیر منم ازش گرفتم 

نه تنها سینه نگرفت بلکه بعدش دیگه دوباره شیشه هم نگرفت

خیلی عذاب کشیدم تا بهش شیر بدم

تو خواب با شیشه بهش شیر میدادم

شیر خشک بده راحت بخوره 

واسه چی خودتو بچه عذاب بدی 

دکتر غلط کرد. چقدر بیشعوره بچه گشنگی بکشه؟؟؟؟؟ سعیتو بکن ولی وقتی سینه نمیگیره چیکار باید کرد؟؟؟!! ...

شير خودمو بدوشم با فنجون بدم بخوره ولي كمه خب گشنشه بازم

2706