2733
2739
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست

این نظریه که هر کی سنش بیشتره پخته و عاقله درست نیست همسر من 37 سالشه واقعا یه کارایی میکنه انگار یه پسر بیست ساله ست بعضی ها رم میبینم دور و برمون پسره متولده 73 ایناست بیشتر از مرد 40 ساله میفهمه

از نظر عقلی که نا امید شدم ازش خخخخ خونه هم نداره کارمنده  درامدشم  تعریفی نیست مستاجر هم هستیم با یه بچه تازه گهگداری پنهانی سیگارم میکشه

با خوندن این تاپیک تصمیم گرفتم برم یه پارچ اسید بخورم       

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف شما  درسته  ولی  هر چی بگی  از موضعشون کوتاه نمیان که  تازه یه چی ...

هر کسی داره نظرشو میگه چرا باید بعد۴۰ سال عمر که همه حور مردی را دیدم نظرم را طبق شما تغییر بدم من بی تجربه نیستم چیزی که میگم نتیحه ی مویی هست  که سفید کردم  از کجا میدونی به سن من برسی نظر منو پیدا نکنی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من تااونجایی که دقت کردم ادمای انگشت شماری هستن که تو سن کم اهل زندگین طبیعشم درنظربگیرم تو کل دنیا ...

دقیقا  اگه  نیاز  جنسی نیست پس چیه  چون  پسر کم سن که  نه  کار درست حسابی  داره و نه شرایط  زندگی  رو   زندگی که  بخواد براین اساس تشکیل بشه نشه بهتره به نظر من من  خودم  طرز فکرم از 18سالگیم تا حالا کی فرق  کرده  حالا اینا چطور میگن طرف عافل مادرزاد بوده  خدا داند

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2728
مرد جماعت کلا بیشعوره ......هر کدومشون به یه نحوی و تو هر سنی یه جور ازار و حماقتشون  نشون میدن ...

😂😂😂دیگه از اونور بوم نیفت 😂😂😂 بیشعور هیچی ولی درصد پایینی از اقایون دوره نوزادی رو ترک میکنن ..

بنظر من باید یه تحقیق درست و اساسی بکنید درمورد ایشون ماکه ندیدیمش و این توصیفات کلی بود.خودتون بایدبیشتر آشنا بشید باهاش .بنظرمن سنشون خوبه ولی بازم بستگی به اون طرف داره شوهرمن ۲۳ سالگی اومد خاستگاریم چون رو پای خودش بود و شناختم چقد درک داره از زندگی ازدواج کردم الانم حقوقش ۲ میلیونه و خداروشکر میرسونیم با کم خرجی شاید خیلی چیزا نداشته باشیم ولی آرامش و عشق داریم تو زندگی تازه قسط هم میدیم ماهی ۵۰۰ فقط اجاره خونه نمیدیم چون تو خونه پدرش هستیم 

هر کسی داره نظرشو میگه چرا باید بعد۴۰ سال عمر که همه حور مردی را دیدم نظرم را طبق شما تغییر بدم من ب ...

بله  اینم  هست

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
والا مرد ها هیچ وقت نمیفهمن فکر کردی مرد ۴۰ ساله عاقله؟ اتفاقا و اتفاقا تو سن کم بهتر و با غیرتترن ه ...

ن عزیزم شاید چند سال اول خوب باشه ولی زود خسته میشن و عشق یادشون میره چون به بلوغی نرسیدن که بتونن مسولیت قبول کنن هم سنو سالاشونو میبین چقد حال میکنن جوانترهستند یا هنوز ازدواج نکردن تاز متوجه میشن چه ضربه ای وارد شده بهشون

برسه روزی که منم تیکر بزنم
این نظریه که هر کی سنش بیشتره پخته و عاقله درست نیست همسر من 37 سالشه واقعا یه کارایی میکنه انگار یه ...

عزیزم شما دقیقا حرف دل منو زدی من هم با تجربه ای که داشتم واقعا نمیتونم بگم همسرم چون ۴۰ ساله شد پس بسیار عاقل شد نه اتفاقا ازارهاش بیشترشده درصورتیکه پسر ۲۳ ساله میبینم چقدر فهمیده هست چقدر رفتار با بقیه را بلده اصلا مگه میشه یا پسر بعد بیست و چند   سالگی شخصیتش شکل نگرفته باشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
دقیقا  اگه  نیاز  جنسی نیست پس چیه  چون  پسر کم سن که  نه   ...

ن ادم سال به سال ازاین رو به اون رو میشه البته شهرای کوچیک فرق داره ها عزیزم تو شهرای بزرگ و استان ها چون معاشرت ها بیستر یا دانشجوها و اونایی که وارد عرصه و جامعه میشن بیشتر طرز فکرشون در معرص تغییره دایی های من توحومه تهران هستند و باعم بزرگ شدیم اونا از اون منطقه بیرون نیومدن ولی من دایما درحال معاشرت بودمو کوه میرفتم اون سر تهران و دانشگاه و سرکار تهران میومدم بااینکه راهم دور بود الان دنیامون باهم متفاوته درحالیکه باهم تو یه خونه بزرگ شدیم اصلا نمیتونیم باهم حرف بزنیم حتی من تواون منطقه هم ازدواج نکردم تهران ازدگاج کزدم گفتم من نمیتونم تااخر عمر مثل جلبک بمونم یجا اونایی که معاشرت میکنن بیشتر پیشرفت فکرو هوش هیجانی دارن

این نظریه که هر کی سنش بیشتره پخته و عاقله درست نیست همسر من 37 سالشه واقعا یه کارایی میکنه انگار یه ...

وای نگو عزیزم آخه این پسره ام ک هیچی نداره خونه ک از باباش براش خریده یه ماشین مدل پایین داره درامدشم ک معلوم نیست چقدره دوبار پرسیدم گفت ۶ الی ۷ تومن 

عزیزم شما دقیقا حرف دل منو زدی من هم با تجربه ای که داشتم واقعا نمیتونم بگم همسرم چون ۴۰ ساله شد پس ...

منم توضیح دادم که تعمیم نمیدم به همه ولی سن رو اگه بخوایم موثر ندونیم پس انسان از بدو تولد قابلیت ازدواج داره?معلومه که ن هرچند همه ما تااخر عمر بازم کامل نیستیم و تجربه کردن. فرصت پیدا کردن درسخواندن تو جامعه گشتن حتما موثره تو دیدگاه طرف من همسرم از خودش میگه من شاخ درمیارم و همیشه میگم اگا ما جتد سال زگدتر ازدگاج میکردیم الان طلتق گرفته بودیم

2706