2737
2739
آره خوبه ولی دیر به‌دیر همو میبینیم تو تعطیلات با همیم ولی دانشگاه که باشه شده یه ماه همو نبینیم بعد ...

ایشالا حل بشه واقعا مشکل همه...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

مثلا یه مشکلی که هست اکثرا میگن خونه پدر شوهرتون نمونید حتی استاد خانمم شرایطمو شنید میگفت نرو اونجا!خوب ما بخوایم همو ببینیم کجا بریم😐😐شوهرم یه جای دیگه درس میخونه منم یه جای دیگه خونه ما هم نهایتا ده روز بمونه روش نمیشه اونم به اصرار مامانم، خونه هم‌ از خودمون نداریم با این شرایط نمیصرفه ما بریم مثلا برای تعطیلات عید یا تابستون بریم خونه اجاره کنیم...با اینکه خانواده شوهرم ماهن ولی این‌حرفا رو میشنیدم میگفتم نکنه راست میگن الان ما عقدیم‌اینجوریه،بعد برم سر خونه زندگی عوض میشن حتی تو همین نی نی سایتم میگفتن!!

ولی به این نتیجه رسیدم هرکسی شرایطش فرق میکنه کاری به کار کسی نداشته باشین و از این دوران لذت ببرین والا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه ساله عقدم تیر ماه عروسیمه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2731
ببخشید مشکل دوران عقد مگه چیه؟

نه از پدر نه از شوهر میتونی بگذری پدرتم سخت گیر باشه بدتر نه میتونی حرف شوهر قبول کنی نه پدر هرکدوم یجور ناراحت میشن این میگه حرف منه اون میگه حرف منه گوشم ندی قهر و دعوا...

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2740
دیشب آقای پناهیان میگفتن:گناه یعنی چیزی که به خود ما آسیب میزنه.پس چرا وقتی گناه میکنیم از خدا معذرت ...

خدا ازمن متنفره دیشب یه دعایی کردم ک خداکمکم کنه عیبمو بذارم کنارهیچکس نمیدونست بعد اون دعام شوهرم فهمید یه دعوای بزرگ راه افتاد

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
منم خسته شدم خیییلی سخته ۱سالو ۱۲ روزه ک عقدم واقعا دوران عذابه😥

خوشبحالتون، بابا قدر بدونید من کلا دو هفته عقد بودم همش با مامانم بحث دارم که طلایی ترین دوره زندگیمو از بین بردی، 😤😭😭😭😭

خوشبحالتون، بابا قدر بدونید من کلا دو هفته عقد بودم همش با مامانم بحث دارم که طلایی ترین دوره زندگیم ...

آره طلاییی ترین زهر دنیا رو ازدست دادی

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

من یک سال و هشت ماه عقد بودم اولاش خوب بود اما اخراش دیگه شوهرم هرررر روز میومد خونه بابام خودمم روم نمیشد دیگه😣خداروشکر تموم شد عروسی گرفتیم بابام داشت دیگه صداش در میومد

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤
والا من نمیدونم تو دوران چی ام عقد کردیم، من یه شهرم، خونوادم یه شهر، شوهرم یه شهر، خونوادش یه شهر ...

شهر اندر شهر😂

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2706