2737
2739

دستش سر کار آهن بریده بود.. رفت بخیه‌ش کرد 

چون بعدش دوباره باهاش کار کرده ، زخمش باز شده ...   چکار کنم ؟ 

تتراسایکلین بهترش میکنه؟ یا بدتر؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یرا دستش ک سر کار خیلی ترک میخوره  چی براش بخرم؟  گلیسرین+آبلیمو خوبه؟

اینو نمیدونم ولی پماد آ+د خوبه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
نمیشه ، باند انداخت روش 

اگه میشه آتل ببنده کمتر کارکنه تا خوب بشه..

اون قرص رو روزی ۳ تا بخوره..پماد تترا هم خوبه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2738

فقط اگه بخیه ها پاره شده حواستون باشه تو گوشت نمونه بدتر عفونت کنه عزیزم

یرا دستش ک سر کار خیلی ترک میخوره  چی براش بخرم؟  گلیسرین+آبلیمو خوبه؟

عزیزم کرم ادرا اونی ک قوطیش سبزه خیلی قویه .

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
من انگشتم زخم باز بود. شکافش بزرگ بود. رو هم نمیومد.  به دکتر نشون دادم گفت عسل طبیعی بذار روش. ...

نتیجه گرفتی؟ بذارم براش؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
نتیجه گرفتی؟ بذارم براش؟ 

اره خوب بود. ولی حتما باید عسل طبیعی باشه. مثلا عسل دماوند. برای من که سه روز بعد جمع شد پوست درومد. زخم پدرتون رو نمیدونم در چه حدیه. عسل ضدعفونی هم میکنه

جذبی بوده بخیه؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706