2737
2739
عنوان

دورهمی تیزهوشانی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 8714 بازدید | 159 پست
عزيزم من قصد توهين و رفتار بد ندارم . من نظر شخصي و تجربه خودم و دوستام رو گفتم . اولش هم اشاره كردم ...

عزیزم شما یه سر برو  سایت قلمچی بزن رتبه های برتر 97 میبینی که اکثرا سمپادین 

بله رتبه ی نجومیم داشتیم ولی ادم حسابیایی که از سمپاد اومدن بیرون خیلی بیشترن 

اینیم که نمیدونم شما یا دوستمون گفت اصل بر کتاب درسیه بجز زیست به هیییییییییییچ وجه در مورد کنکور صدق نمیکنه

ما معلم های ریاضی فیزیک مون اقا بودن 🙂عالی بودن واقعا دمشون گرم فیزیکم اقای طالقانی بود 🙂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبریج اینگلیش؟  اره راهنمایی داشتیم

کمبریج خیلی چت بود اصلا قدیمی بود 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
عزیزم بحث منو شما نگرفتي  بله با کتاب کمك درسي همه قبولن ولي سوال من چیز دیگه اي بود اوني که ...

کتاب کمک درسی رو ته ده و روستا هم میشه داشت.اصلا کسی که تو ده و روستاعه چون به دبیرو همایش کلاس خاصی دسترسی نداره فقط با کتاب کمک درسی خودشو میتونه بکشه بالا.شما برو ببین رستگار رحمانی رتبه یک 88از جوانرود هم ازمونای کانون شرکت کرده .هم کتاب کمک درسی استفاده کرده و منابعشو گفته

متاسفانه این خانوم میخواد نظرشو تو حلق همه بکنه همه تیزهوشانیا عااااااللللیییین مدارسشم درجه یکککك ...

شما متاسفانه حرف و زدن بحث عادی و منطقی هم بلد نیستی.به خاطر همینم دیگه جوابتو نمیدم

2738
عزیزم نمیشه به یکی بگی اب نرمال و بهش بر نخوره دومینو ونجوم ورباتیک برای بچه ی14 ساله مناسب نیست چی ...

عزيزم اگر درست ميخوندي ،نوشتم اكثرا ، نه همه . هر موضوعي براي افراد مختلف تجربه هاي متفاوتي به جا ميگذاره . اولش نوشتم تجربه ي شخصيم . 

خب خداروشكر كه شما دوست داشتي و لذت بردي . 

در مورد رباتيك و ١٤ سالگي هم بگم كه من مخالف شروع كاراي اين چنيني در سن كم نيستم . پسر خودم ٢ سالشه از الان موسيقي كار ميكنه و ٢تا زبان مختلف . 

کتاب کمک درسی رو ته ده و روستا هم میشه داشت.اصلا کسی که تو ده و روستاعه چون به دبیرو همایش کلاس خاصی ...

بحث نکن 

نهایت این خانوم بچشو نمیفرسته سمپاد 

بیخیال

گرچه کنکوری های سایتم زیادن بری بهشون بگی بدون کمک درسی میشه یا نه بهت میخندن

اره...انقد ک اسمش باحاله محتوای خاصی نداره

خیلی قدیمی بود مباحثش کلا من پوکر بودم وقتی میخوندیم 😐

متاسفانه این خانوم میخواد نظرشو تو حلق همه بکنه همه تیزهوشانیا عااااااللللیییین مدارسشم درجه یکککك ...

شما هم داری برعکس همین کارو میکنی

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2706