2737
2734
عنوان

دورهمی تیزهوشانی ها

8714 بازدید | 159 پست

هرکی بچه تیز هوشانی داره بیاد بگه منابع خوندنشون چی بودن و روزی چند ساعت کار میکردن و اگه خواستین کدوم شهر دیگه خیلی تا امتخان نمونده  

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم بودم فرزانگانی 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

سلام عزیزم من تیزهوشان درس خوندم.

اگه بچه اتون رو دوست دارین نفرستینش اون خراب شده...من 5 ساله دانش آموز اونجام (از هفتم تا الان ک یازدهمم) واقعا بدترین خاطرات زندگی من اونجاست.

چه شبایی ک تا صبح نمیخوابیدم که بشینم درس بخونم.  بخدا 5 صبح بیدار میشدم ریاضی تکمیلی ای رو حل میکردم ک معلممون با فوق لیسانس توش میموند. نه بچگی کردم نه از نوجوونیم چیزی فهمیدم...

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
2706