2733
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 41 پست
سلام عزیزدلم ممنون که بفکرمی دوست خوبم عزیزم شوهرم امروز بهم پیام داد میای بخونی ؟؟؟اومدی لایکم کن ا ...

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
غصه نخور گلم باور کن ارزشش را نداره ناراحت باشی.ولی ای کاش میشد یه جوری شوهرت را از کارش پشیمون کنی. ...

گلم گذاشتم خوندی بگو بقیش رو بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم گذاشتم خوندی بگو بقیش رو بزارم

سلام.خوبی.کوچولوهات خوبن.آره خوندم.از شوهرت بخاه ک اگه خیلی دوست داره کمتر قسم قران بخوره.بهش بگو بدون قسم حرفت را باور میکنم.همسرت خیلی دوست داره.ولی بهش بگو اینستا و ت ل گ رام جنبه میخاد اگه جنبش را نداریم نبایدم نصب کنیم.بقیه اش را بزار عزیزم

2731
سلام.خوبی.کوچولوهات خوبن.آره خوندم.از شوهرت بخاه ک اگه خیلی دوست داره کمتر قسم قران بخوره.بهش بگو بد ...

سلام عزیزم ممنونم دوستم کوچولوهام دست بوسته ممنونم ازت عزیزم بقیش گذاشتم فعلا جواب شوهرم ندادم

بزار همینجوری یه خرده نازت را بکشه.ولی اگه دوست داری جوابش را بده گلم.من جای نو نیستم.از ی طرف دوری از همسرت از یه طرف بارداری و مشکلاتی ک هست.نیاز داری باهاش حرف بزنی بزن.ولی بگو دارم تلاش میکنم ک باور کنم حرفات را باور کنم یعنی دلم میخاد ک باور کنم چون تو را و بچه هام را دوست دارم پس یه خرده بیشتر هوای من و بچه هارا داشته باش یه روزی ب خودت میای ک همین هوسهای زودگذر نابود میکنه.بگو یه ماهه خون ب دلم کردی توقع نداشته باش با دوتاحرفت خام بشم.پس هرجور ک میدونی باید بهم ثابت کنی خودت را و این همه به قول خودت دوست داشتنت را.اگه دوس داشتی این حرفا را بزن.اگه نه ک ببخشش و بازم بهش فرصت بده و باهاش حرف بزن و از دلتنگی و دلگیریهات و برنامه هاتون برای زندگیتون حرف بزن.

بزار همینجوری یه خرده نازت را بکشه.ولی اگه دوست داری جوابش را بده گلم.من جای نو نیستم.از ی طرف دوری ...

باشه عزیزم اینا رو میگم میدونین، اصلا تردید دارم خودمم از یه طرف میگم اگه ببخشمش، اگه دوباره کارش رو تکرار کنه چیکار‌کنم اینقدر با خودم فکر میکنم بخدا سر درد میگیرم‌ موندم اصلا از یه طرف میگم وقتی بخشیدمش اونها همه میان تو ذهنم و آزارم میدن‌با اون فکرا چیکار کنم ؟بنظرت با شوهرم برم پیش مشاور ؟؟؟

2738

اخ اینم هس ک واقعا بعضی آقایون ن تنها از کارشون پشیمون نیستن بلکه طلبکارم هستن ولی خب همسرت داره تلاش میکنه دلت را بدست بیاره.پس مثبت نگاه میکنیم ک از روی نا آگاهی ی کاری کرده و کش دادن موضوع هم زیاد جالب نیس.

اخ اینم هس ک واقعا بعضی آقایون ن تنها از کارشون پشیمون نیستن بلکه طلبکارم هستن ولی خب همسرت داره تلا ...

اره عزیزم خودمم همین فکرو میکنم میترسم اینقدر کشش بدم موضوع رو یهو برگرده بگه اصلا دلم خواست همچین کاری بکنم اونوقت یه دعوای جدید راه بیافته

باشه عزیزم اینا رو میگم میدونین، اصلا تردید دارم خودمم از یه طرف میگم اگه ببخشمش، اگه دوباره کارش رو ...

خب باهاش جدی تر حرف بزن.سنگین نباش حرف بزن.بگو تو حق نداشتی اعتمادی ک بهت داشتم را از بین ببری.از ذهنم بیرون نمیره بهم بگو چیکار کنم با این بی اعتمادی.بگو چیکار میکنی ک آروم بشم.حرف بزن تا خالی بشی.اون شوهرته باید بدونه چه ب روزت آورده با نا آگاهیش.اگه باهات بیاد بری مشاوره ک عالی ولی مردا واقعا سخت زیر بار میرن.

واقعیت این ک اعتمادی ک بهش داشتی را خدشه دار کرده ولی میترسی اگه بهش بگی قبحش بریزه.ولی چه میشه کرد.واقعا نمیدونم چی بگم هر چیزی بگم ممکنه برای زندگی شما درست از آب درنیاد.

ببخش بهتر از این نمیتونم راهنمایت کنم.تلاشم را کردم کمکت کنم ولی چیزی ک هس نمیشه من برای زندگیت تصمیم بگیرم.پس با توجه ب حرفام خودت بهترین تصمیم را بگیر و پاش وایسا.خیلی هم بهش فکر نکن تو همه زندگیها این چیزا هست و گذر زمان درست میکنه.

ببخش بهتر از این نمیتونم راهنمایت کنم.تلاشم را کردم کمکت کنم ولی چیزی ک هس نمیشه من برای زندگیت تصمی ...

ممنونم گلم از همه راهنمایی های خوبت استفاده میکنم و نتیجه رو بهت میگم ممنون گلم که این چند وقت مرهمم شدی انشالله خدا عوض اینکار انسان دوستانه ات بهترین هارو بهت بده ان شاالله امیر حسین و عادلت رو برات حفظ کنه

2706