2726
عنوان

خیانت

778 بازدید | 41 پست

میگما بعد اینکه من با شوهرم اشتی کردم دیگه تاپیکای خیانتم نیس ،اوموقع که با شوهرم قهر بودم همش پر بود از تاپیکای خیانت مثل اینکه همه اشتی شدن شکر خدا راستی اون یلدای چند روز پیش چی شد همونکه شوهره با منشیش بهش خیانت کرده بود

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
خدا را شکر ک حالت خوبه.بچه ها دیگه واقعا تحملشون تموم شده.من از یلدا هم بی خبرم عزیزم.

سلام گلم خوبی ممنونم اره خداروشکر شوهرم خیلی پشیمون شده و از کارش این روزا از صبح که بیدار میشه تا اخر شب همش بهم توجه داره زنگ میزنه و اس میده منمیکم دلم نرم شده باهاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم.خیلی خوشحالم.ان شاءالله همیشه دلت پر از آرامش باشه و خوش باشی.مراقب خودت و کوچولوهات باش.موفق باشید.

2728
لینکشو میدی عزیزم

وارد نیستم گلم همین الان زده.اگه بری توی بیشتر ببینیدها هستش گلم.ببخش وارد نیستم

خدا را شکر ک حالت خوبه.بچه ها دیگه واقعا تحملشون تموم شده.من از یلدا هم بی خبرم عزیزم.

سلام عزیزم خوبی؟نمیدونم بخاطر ازم ناراحتی یا نه ،معذرت میخام ،عزیزم شوهرم دیشب بهم پیام داد اما اصلا انگار نه انگار با اونم اصلا حرف از اینستا وکارایی که کرده نمیزنه ،انگار نه انگار ،منم دیشب پیام دادم گفتم از این به بعد اینجا نمیمونم باید منم ببری پیش خودت ،اما بهم( میگه اما میدونستی چقدر دوست دارم و بخاطر تو دارم کار میکنم تا بهترین خونه زندگیو برات درست کنم)منم گفتم اگه واقعا دوستم داری منم ببر پیش خودت من دیگه اینجا نمیمونم تو یه اتاق ۶ متری جایی که تو باشی زندگی میکنم فقط اما اینجا نمیمونم گفتم خونه هم نمیخام ،اون خونه که تو پیشم نباشی و صبح تا شب قکر اون پیاهمها و اینستا اعصابمو خراب کنه ،نمیخام ،)همش پیامهای بی ربط میده بهم اصلا انگار نه انگار من راجب اون پیامها باهاش حرف میزنم امروز صد بار پیام داده دوست دارم و عاشقتم و از این حرفا منم جواب ندادم فقط الان زنگ زده بود خیلی سرد حرف زدم خدافظی کردم بازم اصلا راجبش نپرسید

سلام عزیزم خوبی؟نمیدونم بخاطر ازم ناراحتی یا نه ،معذرت میخام ،عزیزم شوهرم دیشب بهم پیام داد اما اصلا ...

سلام.خوبی.نه عزیزم نمیخاد عذرخواهی کنی.ببین اول فکر کنم ک خودت از اینکه بری اونجا واهمه داری و هنوز تکلیفت با خودت روشن نیس.شایدم چون میدونی رفتنت ب اونجا امکان پذیر نیس زیاد راغب نیستی.رفتار همسرتم بخاطر اینکه هفت ساله اینجوری کارش را پیش برده پس نباید تعجب کنی‌.تو همین جوری ادامه بده.حتی سردتر و روی حرفتم محکم تر باش ک میخای بری پیشش.ولی الان ک دورین زیاد در مورد تصمیماتت باهاش حرف نزن چون میشینه خوب فکراش را میکنه ک چجور راضیت کنه.فقط و فقط سرد بودنت را ادامه بده و جوری رفتار کن ک فقط دلشوره ات را داشته باشه.فکر و ذهنش را مشغول کن تا وقتی اومد بیشتر در مورد چیزای ک پیش اومده باهم‌حرف بزنید.

سلام.خوبی.نه عزیزم نمیخاد عذرخواهی کنی.ببین اول فکر کنم ک خودت از اینکه بری اونجا واهمه داری و هنوز ...

عزیزم تو دوستمی مرهمم شدی ،ببین راستش میترسم بیشتر سرد بشم دیگه محلم نزاره ،میترسم یه ماه سرد بشم دیگه سرد بودنم‌واسش عادی بشه شوهرم نمیتونه بعد ماه رمضان بیاد چون دوستش میخاد بیاد شوهرم‌مجبوره بمونه ،اگه تصمیماتم رو نگم بهش فکر میکنه من فراموش کردم کارش رو و تا وقتی بیاد یادم میره اصلا حتی راجب اشتباهی که کرده انکار یا معذرتخواهی هم‌ نمیکنه ،این کارش عذابم میده واقعا 

عزیزم تو دوستمی مرهمم شدی ،ببین راستش میترسم بیشتر سرد بشم دیگه محلم نزاره ،میترسم یه ماه سرد بشم دی ...

خب فکر میکنی با اینکه بری پیشش موافقت کنه.میدونم چی میگی.و درستم میگی واقعا ترسم داره ک از اون طرف هم ممکنه نتیجه عکس داشته باشه.ولی چیزی ک هس اینک همسرت کار اشتباه کرده و باید یه خرده تنبیه بشه.ولی چون ازش دوری میترسی تنبیه اش کنی.و شایدم چون از روحیاتش با خبری میدونی تنبیه روش تاثیرگذار نیس.میدونی گلم این زندگی خودته.خودت میدونی چی براش خوبه چی خوب نیس پس کاری را بکن ک فکر میکنی درسته.من نوعی هیچ چیزی از زندگی تو نمیدونم پس همون کاری را بکن ک دلت وعقلت میگه عزیزم.

سلام.خوبی.نه عزیزم نمیخاد عذرخواهی کنی.ببین اول فکر کنم ک خودت از اینکه بری اونجا واهمه داری و هنوز ...

راستش اره واقعا خودمم امادگی ندارم برم از اینجا چون همه خانواده ام اینجان از یه طرف حامله ام و پیش مادرشوهرمم اون بهم میرسه اونجا ۱۵ساعت با اینجا فاصله داره مادرشوهرم از پدر پیرش نگه داری میکنه نمیتونه موقع زایمانم بیاد اونجا‌ مامانمم نمیاد میترسم برم دست تنها بمونم‌ 😔بخدا گرفتار شدم بد جور ،گاهی با خودم فکر میکنم تو این چند سال شوهرم با محبتهای الکی خرم کرده ازش متنفر میشم کلا از زندگیم متنفر میشم

راستش اره واقعا خودمم امادگی ندارم برم از اینجا چون همه خانواده ام اینجان از یه طرف حامله ام و پیش م ...

غصه نخور گلم باور کن ارزشش را نداره ناراحت باشی.ولی ای کاش میشد یه جوری شوهرت را از کارش پشیمون کنی.دوریش اذیتت میکنه و دوس داری وقتی زنگ برنه یه دل سیر باهاش حرف بزنی.خب بزن گلم.حرف بزن.اونجوری رفتار کن ک میدونی برای زندگیت خوبه.ان شاءالله ک شرایط جور میشه و دیگه تموم میشه این دوری‌.کاش میتونستی از اطرافیانت کمک بگیری.کاش مادر شوهرت گوشش را میپیچوند و بهش میفهموند ک باید سرش ب زندگیش و زن و بچه اش گرم باشه.برای آرامش دلت صلوات میفرستم گلم.

غصه نخور گلم باور کن ارزشش را نداره ناراحت باشی.ولی ای کاش میشد یه جوری شوهرت را از کارش پشیمون کنی. ...

سلام عزیزدلم ممنون که بفکرمی دوست خوبم عزیزم شوهرم امروز بهم پیام داد میای بخونی ؟؟؟اومدی لایکم کن اسکرین بزارم ،

2706