2737
2734
عنوان

عکس العمل مادر شوهرم از شنیدن خبر بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 8473 بازدید | 210 پست
من تا ماه۷هیچکس حتی مادرم خبر نداشت

اصلا نمیتونم درک کنم  

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
من دفعه اول تا آز مثبت شد گفتم که قلب تشکیل نشد و افتاد دفعه دوم گذاشتم برم سنو قلب و گفتم که تو ۷ م ...

کی کاملا مطمئن میشه ادم بچع میمونه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
😂😂😂خدا خیرش بده بمن گفت بزار ببینم عرضع داری نگهش داری نندازیش بعد بیا بگو بارداری😐

اوه چه مهربون😑😑😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
پنج مااااه اوووو ناراحت نشدی؟ بگو مگه میخواستم دست کنم تو دلش درش بیارم

منم برای زایمانش نرفتم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
خب چرا اخه مادر آدم که دیگه باید بدونه

الان یکی میاد میگه 

من شوهرمم تا زایمان نمیدونست باردارم 😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706