2737
2734

شايد به نظرت مسخره باشه اما يكى از اقوام ما ناراحتى شديد معده داشت مدام ورم ميكرد شكمش جورى كه فكر ميكردى نه ماهه حامله ست ترش ميكرد و سر معده اش ميسوخت چند وقتى هم بيمارستان بسترى بود اما اثرى نداشت

تا اينكه شروع كرد ٤٠ روز سيب زمينى خام بخوره اولش ميگفت بعيد ميدونم من كه با كلى دوا درمون خوب نشدم با يه سيب زمينى خوب بشم ولى خدا رو شكر رفته رفته حالش بهبود پيدا كرد خودش كه اينقدر خوشحال بود 

در كنارش شيرين بيان و بو مادران هم مصرف ميكرد اگه اشتباه نكنم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
خانمی شما ساکن کدوم شهر هستید؟ بعد دکتر به برادرتون گفته مشکلش چیه!؟

ما رشت هستیم.اینجا خیلی دکتر رفت گفتن از عصابه.تشخیص ندادن.رفت تهران طب سنتی،دکترش گفت گاز تو رودشه.وقتی گاز جابجا میشه دردش میگیره و حالت تهوع و استفراغ بهش دست میده.قابل عمل هم نیس،چون گاز ثابت نیس و در حال حرکته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نفس جان. من شوهرم کلا معدشون خیلی ضعیفه و کلا خیلی چیزا رو کنار هم نمی تونه بخوره سریع رفلاکس م ...

عزیزم مال منا دکترا گفتند که فتق هیاتال، رفلاکس، ورم، التهاب شدید که هم از معدم و هم اعصابمه فعلا که منم خوب نشدم بگم چی خوبه یا چی بده ولی اصولا برای درد معده کلدینیوم سی میدن والا منم خوب نشدم خسته شدم بدجور ادمو کلافه میکنه و از زندگی سیرش میکنه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
شايد به نظرت مسخره باشه اما يكى از اقوام ما ناراحتى شديد معده داشت مدام ورم ميكرد شكمش جورى كه فكر م ...

نمیدونم عزیزم سیب زمینی خام را میترسم واقعا ولی ممنونم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2731
عزیزم مال منا دکترا گفتند که فتق هیاتال، رفلاکس، ورم، التهاب شدید که هم از معدم و هم اعصابمه فعلا که ...

نفس جان من این سوالو ازت پرسیدم که حال یه مطلب جالب رو بهت بگم. حدود ده روز پیش یکی از دوستای شوهرم بعد از چندوقت میبینش و وقتی اوضاع شوهرم رو می بینه و  شوهرم بهش میگه که خیلی وقته پیگیری میکنه و انواع و اقسام آزمایشا و سونوها نتیجه نداشته! به شوهرم گفتم بود که یکی از فامیل نزدکیمون همینطور بود خلاصه هرچی پیگیری کرد نتیجه ای نگرفت! تا اینکه یکی از طبیای حاذق سنتی بهش گفته تو نافت افتاده!!!

والا ما هم تا حالا این اصطلاح رو نشنیده بودیم!

در موردش سرچ کن خیلی علائمش شبیه همیناست که شما داری!

نفس جان من شوهرم دیروز رفتن پیش یه آقای دکتر که پزشک عمومیه و دوره تخصصش رو تو طب سنتی کار کرده معاینه اشون کرده و قطعی بهش گفته که نافت افتاده! یه سری دارو بهش داده گفته شش روز مصرف کن و روز هفتم بیا که برات جاش بندازه! 

تو هم این موضوع رو پیگیری کن اما حتما تحقیق کن که پیش کسی بری که واقعا وارد باشه!

من بعد از اینکه شوهرم دوره درمانش تموم شده حتما میام بهت میگم که وضعیتش چطوره!

نفس جان من شوهرم دیروز رفتن پیش یه آقای دکتر که پزشک عمومیه و دوره تخصصش رو تو طب سنتی کار کرده معای ...

عزیزم انشالله که شوهر شما خوب بشه و ناف باشه ولی به منم گفتم که نافم افتاده و دو تا طب سنتی خوب رفتم و گفتند نافمو جا انداخت ولی خوب نشدم اصلا حالا انشالله مال شوهر شما درست باشه والا با این مشکل ادم میمونه چیو درنظر بگیره 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2740
ما رشت هستیم.اینجا خیلی دکتر رفت گفتن از عصابه.تشخیص ندادن.رفت تهران طب سنتی،دکترش گفت گاز تو رودشه. ...

خانمی بی زحمت کامنتای که من تو این تاپیک گذاشتم رو بخون وبه داداشت بگو این مورد رو هم پیگیری کنه... اگه هم خواستی بذار سه هفته دیگه مشخص میشه که مشکلات همسرم واقعا از این قضیه ناف افتادن بوده یا نه! حتما میام به شماهم میگم که نتیجه چی شده که به داداشتون بگید.

ممنونم عزیزم از راهنماییت انشالله که شوهر شما خوب بشه 

خواهش می کنم عزیزم...من 80،90 درصد میگم مال شما هم همینه!

البته یادم رفت بگم همسرم فتق رو هم بهش گفته بودن که داری!

اوا جون برادر من از نافش نیس.برای جا انداختن ناف هم اقدام کرده،مثل شوهر ما همه ی مراحل رو رفته.ولی باز بهش میگم پیش یه کار بلد دیگه بره.داداش من 2سال پیش که بیماریش عود کرد،در عرض یه ماه 20کیلو لاغر شد.

2706