2733
2734
عزیزم رفتم دکتر دو تا ولی گفتند جا انداختند 

دکتر طب سنتی رفتید!؟

آخه میگن کار هرکسی نیست!

جاریم کاشانیه میگه من چندسال پیش خیلی حالم بد بود طوری که از شدت درد دولا راه میرفته!

بعد یه خانمی تو کاشان براش جا انداخته! یعنی من تا حالا ندیدم برا معده اش اصلا یه آخه بگه! یعنی اگه خودش تعریف نمیکرد باورم نمیشد که یه زمان مشکل معده داشته!

اوا جون برادر من از نافش نیس.برای جا انداختن ناف هم اقدام کرده،مثل شوهر ما همه ی مراحل رو رفته.ولی ب ...

پس برادر شما هم مثل من تمامی راهها را رفته میگم عزیزم الان برادرتون خوب نشده چجوری تحمل کرده منکه داروی اعصاب سری سوم هست گرفتم بخورم ببینم چی میشه به خدا نه ادمو میکشه نه میزاره زندگی کرد من حالا دکتر اعصابم اینقدر دیونه است اومده قرص ترانکوپین برامداداه برای ضد جنون و دو قطبی منم محل ندادم و نمیخورم همون اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید را میخورم و سری جدید قرص معده دکترم دیروز داد ببینم چی میشه توروخدا دعام کن 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر طب سنتی رفتید!؟ آخه میگن کار هرکسی نیست! جاریم کاشانیه میگه من چندسال پیش خیلی حالم بد بود طو ...

اره عزیزم دو تا کاربلد حسابی رفتم ۴۰۰ هم خرجم شد

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اوا جون برادر من از نافش نیس.برای جا انداختن ناف هم اقدام کرده،مثل شوهر ما همه ی مراحل رو رفته.ولی ب ...

پس من خودم فقط این ناف افتادن رو نشنیده بودم  من شنیدم که سمت کردستان خیلی کاربلدن!

حالا ما پیگیری کنیم اگه نتیجه گرفت حتما اطلاع میدم

2731
پس برادر شما هم مثل من تمامی راهها را رفته میگم عزیزم الان برادرتون خوب نشده چجوری تحمل کرده منکه دا ...

اون 20 کیلو 2سال پیش یهو کم کرد.اصلا حالش داغون شده بود.قرص عصاب نخور.خور عصاب آرام بخشه مثلا تو رو میخوابونه و یه نوع اعتیاد میاره.داداش وقتی میرم خونشون مثلا خانومش میگه دیشب گرفته بود.تاصبح نتونست از درد بخوابه.کامل خوب نشده و یهو میگیره.

پس من خودم فقط این ناف افتادن رو نشنیده بودم   من شنیدم که سمت کردستان خیلی کاربلدن! حالا ما ...

به ما هم یکی گفت.گفت بره ببینه شاید نافش افتاده.ان شاءالله جواب خوب بگیره و کاملا سلامت بشه.همچنین استارتر عزیز و برادر منم خوب بشن

2740
به ما هم یکی گفت.گفت بره ببینه شاید نافش افتاده.ان شاءالله جواب خوب بگیره و کاملا سلامت بشه.همچنین ا ...

کامنت قبلیت رو خوندم گلم...بنده خدا چقدر اذیت شده میگم برادرتون آزمایش سیلیاک هم دادن!

من خواهرم خیلی سیستم گوارش اذیت بود، داغون! چند وقت پیش تو آزمایشای تخصص معلوم شد سیلیاک داره!

کامنت قبلیت رو خوندم گلم...بنده خدا چقدر اذیت شده میگم برادرتون آزمایش سیلیاک هم دادن! من خواهرم خی ...

نمیدونم والا.کلا کل آزمایش ها و سونو ها و عکسها رو رفته.کلونسکوپی و اندوسکوپی هم انجام داده ولی تشخیص درست ندادن.حالا نمیدونم اون آزمایششم انجام شده یا نه

نمیدونم والا.کلا کل آزمایش ها و سونو ها و عکسها رو رفته.کلونسکوپی و اندوسکوپی هم انجام داده ولی تشخی ...

حالا یه بار ازش بپرس برای سیلیاک آزمایش داده یا نه....توکل بر خدا ان شاءالله که مشکلش بزودی حل بشه

2706