2733
2734

رفتم سونو انومالی دادم دوقلو همسان پسر باردارم که تویه ساک حاملگی ان و با یه لایه جدا شدن ویه جفت مشترک دارن  

جنین سمت راستم خوب بود جنین سمت چپم هم خوب بود فقط سونولوژیسته برام نوشته تو سونوم که (تصویر یه فوکوس اکوژن دربطن چپ جنین۱دیده میشودکه میتواند نرمال وریشن باشد گرچه یا میتواند یک سافت مارکر باشد )تو اینترنت سرچ کردم یه چیزیایی فهمیدم که بعداز متولد شدن جنین این اکوژن ازبین میره اما دلم اروم نگرفته  همه ی ازمایشاتم و سونوهامم همشون نرمال بودن و low ریسک 

کسی مثل من بوده ولی بچه اش سالم به دنیا امده باشه؟

چه خاکی برسر بریزم😭

لطفا راجع به دوقلوهای همسان هرچی میدونین بهم بگید

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیلیا اینجوری بودن رفع میشه نگران نباش 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

اکوژن چیز خاصی نیست نگران نباش به خودت الکی استرس نده واسه دوست منم اکوژن دید ولی مشکلی نداشت

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2740

من بچه ام یک قلو بود همین سافت مارکر که گفتی داشت قدر ناراحت بودم چقدر استرس داشتم ولی شکزخدا الان سالمه میره مدرسه

ولی حتما یک اکوی قلب جنین تو هفته۱۸بده یا بلاتر چون هیچ کدوم از این ازمایشات سونو ها سلامتی قلبی رو تایید نمیکنن جز اکوی قلب جنین که منم دادم انموقع

شما که دوقلو همسان داری الان باید ارومه اروم باشی هیچ استرسی بخودت نده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مادربزرگ من دوقلو زاییده ولی هیچکدوم از عروساش و نوه هاش ندارن دوقلو  البته تا به الان

چون دوقلو بودنشو فقط به دخترش میتونه ارث بده اونم صددرصدی نیست

سونولوژیسته یا رادیولوژیسته؟🤔

فرقشون چیه؟رادیولوژیست تو ام ار ای و با اشعه سرو کار داره و... سونولوژیت با دستگاه برای بررسی دقیق داخلی 

واقعا چه فرقی میکنه بنظرتون من الان مشکلم اینکه بگم رادیولوژیست یا سونولوژیست؟؟؟؟

تورو خدا درک کنین وکمک نه اینکه اعصاب یه خانم باردار رو خورد کنین 😭😭😭

...

عزيزم اروم باش 

پسر من الان ١٦ ماهشه 

١٨ هفته كه بودم گفتن اكوژن داره 

رفتم اكوي قلب و اينحور چيزا 

چي بهم گذشت فقط خدا ميدونه هر روزم گريه و داري بود 

پسرم خداروشكر سالمه 

اين راه و من رفتم تو هرو از بارداريت لذت ببر هيچي نيست

2706