2733
2739
عنوان

مامانای دوقلو دار همسان لطفااااا دستم به دامنتون بیاین 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 54 پست
فرقشون چیه؟رادیولوژیست تو ام ار ای و با اشعه سرو کار داره و... سونولوژیت با دستگاه برای بررسی دقیق د ...

خوب انقداعصابت خورده نگرانی بروپیش یه متخصص زنان اون بهت بگه اینجابیمارستان نیست که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگ من دوقلو زاییده ولی هیچکدوم از عروساش و نوه هاش ندارن دوقلو  البته تا به الان

فقط ارث مادری هست..یعنی مادر مادری یا خاله ..که مثل مادر چند تخمکی باشید ..از خانواده پدر ربطی نداره 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2731
دارو به دخترت میدی واسه سوراخ قلبش

زیاد شدید نیست فقط هر دو سه ماه میبریمش اکو باید مرتب حواسم به نوک انگشتاش و لباش باشه که کبود نشه مریض نشه بدنش عفونت کنه وزن کم نکنه خداروشکر در حدی نیست که دارو مصرف کنه

اروم باش هیچی نیست به دختر برادرشوهرم گفتن قلبش مشکل داره تو هفت ماه اکو جنین کردن چیزی دیده نشد گفتن باید به دنیا بیاد مادرش اون دوماه رو مرد و زنده شد دنیا اومد اکو کردن ساااالم سالم بود هیچ مشکلی نداشت خدا نگهدارشونه بنداز دست خودش 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2740
فرقشون چیه؟رادیولوژیست تو ام ار ای و با اشعه سرو کار داره و... سونولوژیت با دستگاه برای بررسی دقیق د ...

ععععههه،تو هم ک اصلا نمیشه باهات حرف زد

ناراحت نباش آن شاا....هردوشون سالمن 

اما چه خوووبه که همسان هستن منم ارزوی دوتا دوقلوی همسان داشتم😍😍😍😍 چقد خوردنی میشن کپی هم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706