2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی دوقاشق تو شیر میریزم میخورم یکمم خواب آوره واس همین شبا میخورم البته الان سه روزی ی قاشق میخو ...

خب اینطوری که همه جات چاق میشه تازه بعد باید بیایم تو سایت دنبال راهی برای لاغری

2731
2738

چاقی و لاغری صورت به ژنتیک و نوع تغذیه شما بستگی داره.

چاقی حاصل انباشت چربی هست.

پس 

هرجا چربی کاهش پیدا کنه کمتر

هرجا چربی افزایش پیدا کنه بیشتر 

بدن به طور کلی ذخیره و کاهش چربی رو داره و اینطور نیست که ما بگیم اینجا رو کم کن یا اینجا رو اضافه کن.

با توجه به ژنتیک افراد محل ذخیره چربی متفاوته.

آقا هستم 
خب اینطوری که همه جات چاق میشه تازه بعد باید بیایم تو سایت دنبال راهی برای لاغری

خخخخخخ ن من وقتی میخورم فقط شبا بعدش میخوابم

اینجوری چون زیادغذانمیخورم فقط صورتم چاق شده

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
خخخخخخ ن من وقتی میخورم فقط شبا بعدش میخوابم اینجوری چون زیادغذانمیخورم فقط صورتم چاق شده

وااای من اگه بخوام بخورم که تا صبح از گرسنگی خوابم نمیبره ۱هفته ای صورتم که هیچ از در تو نمیرم😅😅😅

فک نکنم ی مدت اب سیب زمینی زدم یکماه فقط شفاف و صاف میکنه ک من پوستم خیلی سفیده انگار ک کرم پودر زدم ...

من از زن عموم شنيده بودم.

وگرنه خودم كه صورتم تپله دنبال كوچيك كردنشم