2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چند سال پیش کپسول چاق کننده صورت خوردم . یک ماه

تاثیرش عالی بود

ماه قبل دوباره به سرم زد همون کپسول ها رو از عطاری بگیرم و بخورم . خوردم به مدت یک ماه ولی تاثیر نداشت . شاید تقلبی بوده

الان دو هفته است یه سری کپسول دیگه از یه عطاری دیگه خریدم به اسم ادیوس ! فعلا می خورم اما بعید می دونم اینم اثر داشته باشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2740
چطوری میخوری

روزی دوقاشق تو شیر میریزم میخورم

یکمم خواب آوره واس همین شبا میخورم

البته الان سه روزی ی قاشق میخورم اخه خیلی اشتهام زیاد شده بود

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
عزیزم خودت خوردی من شبا پنج قاشق چایی خوری میریزم تو اب و سفت نشده میخورم

خواهرشوهرم والا هرشب هرشب هرصبح میخوردصورتش مث بادکنک شده بود دیگ نخورد صورتش لاغرشد

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
تشکر لطف دارید. پروفایلم مگه نامفهوم هست؟

ی ببره؟؟؟؟؟

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...