2752
2734

چیزی نشده که دنده عقب ماشین سرعت نداره 

فوقش سپرت ایراد پیدا کنه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خانوم ها نباید اجازه رانندگی بدن

از زمانی که ماشین ساخته شد تا الان هیچ تصادفی توسط راننده آقا صورت نگرفته 

من نمی دونم چرا در سایتی که اکثریت خانوم ها هستند حداقل به خودتون نمی فهمونید که به جنس زن توهین نکنید 

تصادف می کنند ملت بیچاره شدن از بس خانوم ها تو خیابان بد رانندگی می کنند

تاپیک که گزاشتم ببینی دقیقا میفهمی مقصرکی بوده .من ازبغل باسرعت زیاد اقایی که راننده بود بهم زد .

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2731
از زمانی که ماشین ساخته شد تا الان هیچ تصادفی توسط راننده آقا صورت نگرفته  من نمی دونم چرا در ...

اونکلا شعورش پایینه

همیشه میاد چرت و پرت میگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
حالا من چیکار کنم میاد پنج 

صب کن بیاد اروم اروم بهش بگو 

فوقش میخواد غر غر کنه دیگه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
به خانوم ها نباید اجازه رانندگی بدن

ما یه همسایه داریم

با خانم پابه ماهش و ۳تابچه سوار ماشین شدن برن

بعد مثل اینکه مثل این خانم گاز و ترمز رو اشتباه کردن

قشنگ زد ماشین صفر همسایه رو مالوند به دیوار داغونش کرد 

بعد هم قهر کرد رفت خونه 

خانم پا به ماه موند با ماشین تصادف کرده و مرد همسایه😒

خیلی ادعاتون نشه هیچ..... نیستید😝

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
حرفم رو پس می گیرم رانندگی کنید تا دلتون بخاد عربستان نیست که آزاد هستید

تو عربستانم خانما رانندگی میکنن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده