2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غلط نوشتی متنت رو به دقت بخون آفرین

من درست نوشتم شما از اول بخون

نوشتم با خانمش 

نه خانم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2728
گفته که این خانوم گاز وترمز رو اشتباه کرده متنش رو بخون

ماشالله چشمات آلبالو گیلاس میچینه

این همه آدم درست خوندن فقط تو اشتباه خوندی

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
گفته که این خانوم گاز وترمز رو اشتباه کرده متنش رو بخون

مثل این خانم

کلا رد دادی نه😖

2740
من اطلاعاتم بالاست بن سلمان مجوز داده به تعداد محدودی از خانم ها 

علاوه براین زمان های معین و مشخصی برای رانندگی زنان تعیین شده است. زنان تنها می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح تا 8 شب و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 8 شب رانندگی کنند.
پارلمان عربستان سعودی طرحی را برای آزاد کردن رانندگی زنان در این کشور ارائه کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری آلمان، براساس این طرح، پیشنهاد شده زنان در ساعت های مشخصی از شبانه روز رانندگی کنند. همچنین زنان راننده باید بالای 30 سال سن داشته و رضایت "ولی" خود را جلب کرده باشند.

برپایه پیشنهاد پارلمان عربستان سعودی، لباس زنان راننده نیز باید "سنگین و وزین" باشد و آنها نباید آرایش کرده باشند.
لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده