2737
2734
چله نشین ینی چی؟

مثلا چهل روز دروغ نگی..

چهل روز گوشت حیوانات نخوری

چهل روز هرروز فلان سوره رو بخونی..

دیگه خیلی بخوای عمقی چله بگیری باید چهل روز از اتاق بیرون نری مگر برای حمام و اینا...هرروز لباس پاک بپوشی..یه سری قوانین دیگه هم داره..با کسی هم نباید حرف بزنی..خلاصه سخته اما نتیجه هاش عالی

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
وقتی آهنگ گوش میکنم نه حالت مستی بهم دست میده نه شادمانیه مفرط نه لذت شهوانی پس گناه نیست که نه؟؟

نه اوکیه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی آهنگ گوش میکنم نه حالت مستی بهم دست میده نه شادمانیه مفرط نه لذت شهوانی پس گناه نیست که نه؟؟

😂😂😂😂 چند چندی باخودت

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2728
برا آرامش گوش میدم با آهنگ به گناه نمیفتم

اگه به قول خودت مست میکنی که نباید گوش کنی بیا بچرخ تو سایت حرف بزن تاپیک بزن به ارامش خواهی رسید😐

2740
چرا شادی و خوشحالی باید حرام و گناه باشه؟ 😔

عزیزم هر شادی و خوشحالی دلیلی نداره درست باشه

مثلا داعشی ها هم با آدمـکشی شاد و خوشحال میشن

گوش کردن یسری آهنگ ها هم که توی آهنگ به انجام کار حرام تشویقت کنه یا قبح اون کار زشت رو بریزه و...با این که ممکنه شاد بشی از نظر ظاهری ولی گناهه و درست نیست

همه ی آهنگ ها که اینجوری نیستن

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
اگه به قول خودت مست میکنی که نباید گوش کنی بیا بچرخ تو سایت حرف بزن تاپیک بزن به ارامش خواهی رسید😐

ابپی بابا این متاهل ها یا میان از خیانت میگن یا میان از عشق بازیاشون و هدیه هاشون میگن

مگه میذارن آرامش داشته باشیم😕

عزیزم هر شادی و خوشحالی دلیلی نداره درست باشه مثلا داعشی ها هم با آدمـکشی شاد و خوشحال میشن گوش کر ...

میدونم ولی اخه گفتن اهنگ قری ام باشه گناهه

یعنی یه اهنگ شاد بذاری واسه خودت قر بدی داری گناه میکنی؟ ☹️

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
ابپی بابا این متاهل ها یا میان از خیانت میگن یا میان از عشق بازیاشون و هدیه هاشون میگن مگه میذارن آ ...

بیا من واست از امتحانام بگم😂😂

میدونم ولی اخه گفتن اهنگ قری ام باشه گناهه یعنی یه اهنگ شاد بذاری واسه خودت قر بدی داری گناه میکنی؟ ...

نه هیچ گناهی نداره مطمئن باش

فکر گناه و ترس گناه رو از خودت دور کن تا آرامش بیشتری داشته باشی

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2706