2737
2734

بچه ها نگرانم ، دکتر گفت یه هماتوم ۱۸*۳۸ داری 

سونوی ان تی که ۱۲ هفته رفتم نشون داد قبلش چیزی نگفته بود 

اگه تجربه یا راهکاری دارین ممنون میشم بگین

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

استراحت مطلق باش .بدون نزدیکی.فقط برا توالت بلندشو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراحت مطلق باش .بدون نزدیکی.فقط برا توالت بلندشو

شما تجربه ای داشتین؟

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2731
شما تجربه ای داشتین؟

اره منم هماتوم داشتم هفته ۶ متوجه شدم تا ۱۲ هفته استراحت مطلق بودم.رفتم ان تی گفت جذب شد.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من  تو نه هفته گفتن هماتوم دارم یه روز لکه بینی داشتم یه روزم تو هفته 11 باز لکه دیدم بعدش استراحت مطلق داد دکتر و شیاف و آمپول تا سونوی آنومالی ک رفتم دیگه اثری ازش نبود و کامل جذب شده بود. البته تو این مدتم چندبار سونو رفتم ک هرسری نسبت به دفعه قبلش اندازش کوچکتر شده بود.البته من خیلی خیلی رعایت میکردم و فقط برای دستشویی(حتما فرنگی) و نماز و غذا پا میشدم بقیش خوابیده بودم.

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2738

من هفته ی بیست و دو رفتم سونو ،گفت یه هماتوم ۶۶*۲۵ داشتم .. دو هفته استراحت مطلق داشتم نسبتا ،،از پله ها هم نرو بالا پایین نرفتم ،،نزدیکی هم به هیچ عنوان ،،از توالت فرنگی  استفاده کردم .. دکترمم بهم شیاف داد هر دوازده ساعت و دوتام امپول که هفته ای یه بار زدم .. خدا رو شکر بعد از دو هفته رفتم سونو سایزش ۱۶ شده بود ،،فقط باید مراعات کنی نگران نباش

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
من  تو نه هفته گفتن هماتوم دارم یه روز لکه بینی داشتم یه روزم تو هفته 11 باز لکه دیدم بعدش استر ...

آره منم دقیقا دو روزه همینکارو میکنم 

ولی قبلش اصلا رعایت نکرده بودم چون نمیدونستم الان نگران اون کارایی که کردمم🤦‍♀️😑

من  تو نه هفته گفتن هماتوم دارم یه روز لکه بینی داشتم یه روزم تو هفته 11 باز لکه دیدم بعدش استر ...

دارو چی مصرف کردی؟ 

به من فقط روزی یکی دوفاستون ده داده تا سی روز

اره منم هماتوم داشتم هفته ۶ متوجه شدم تا ۱۲ هفته استراحت مطلق بودم.رفتم ان تی گفت جذب شد.

دارو هم مصرف کردی؟

دارو هم مصرف کردی؟

شبی یه دونه شیاف.

شبی یه دونه شیاف.

چرا به من دکترم شیاف نداده بنظرتون؟

2706