2733
2734
عنوان

دلمه برگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 61 پست

عشقم برای چاشنی از مامانت یا خاله ت یا یه کسی که ذائقه تون باهاش نزدیکه بپرس، دیروز اینجا یه تاپیک دلمه بود از سکنجبین تا سرکه شیره و آبلیمو و آبغوره و رب انار و تمبر هندی و شیره خرما و...... پیشنهاد دادن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

شما ترش درست میکنین؟

من شیرین درست میکنم باشکر....

ترشدوست ندارم

مثل سبزی خوردن یکم تواب نمک خیس کن  بعدددونه دونه بشور

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اب معمولى بشور  بعد اب رو بذار به جوش بياد برگ ها رو بريز توش دو دقيقه الى سه بجوشه بعد زود ...

عه باید بپزم بعد مواد بریزم داخلش؟ 

خوب شد گفتید 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2731
عشقم برای چاشنی از مامانت یا خاله ت یا یه کسی که ذائقه تون باهاش نزدیکه بپرس، دیروز اینجا یه تاپیک د ...

هرچی زنگ زدم مامانم جواب نداد خواهرمم پول تلفنشو نداده قطعه 😐😭

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

فک میکنم مایع ظرفشویی برا سبزیجات بده اخه رو ظرف میمونه اینقد غلیظه برا همین میگن با سرکه رقیقش کنید بعد فک کن رو سبزیجات بمونه 

منسبزیجات و با سرکه سفید ضد عفونی میکنم 

هرچی زنگ زدم مامانم جواب نداد خواهرمم پول تلفنشو نداده قطعه 😐😭

چه شانسی 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
با اب و نمک بشور مایع نزن میمونه پاک نمیسه  گرد غوره برا چی

موادش

2740
عه باید بپزم بعد مواد بریزم داخلش؟  خوب شد گفتید

اگه برگها رو نزاری یکم قل بخوره.سفته 

اصلا نمیشه پیچیدشون

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اگه برگها رو نزاری یکم قل بخوره.سفته  اصلا نمیشه پیچیدشون

چقدر باید بپزه؟ 

ما رب انار میزنیم بهش 

برگا رو مثل سبزی که میشوری بشور بعدم دمش رو بگیر و بگذار تو آب بجوشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
رب انار رو بریزم تو موادش؟ 

نه . موادش رو درست کن و بزار وسط برگا و بپیچ. بعد بچینشون تو یه تابه. کف تابه رو هم چند لایه برگ بزار تا دلمه هات نسوزن. گوجه فرنگی هم حلقه حلقه کنی بزاری بین دلمه هات خوشمزه میشه. بعد رب انار رو بریز روش و در تابه رو ببند بزار بپزه. تا زمانی که رب انارت تموم بشه. به رب انار یادت نره نمک بزنی

فک میکنم مایع ظرفشویی برا سبزیجات بده اخه رو ظرف میمونه اینقد غلیظه برا همین میگن با سرکه رقیقش کنید ...

آخه سرکه ندارم 

ولی یه چیز خریدم محلول ضد عفونی کننده سبزی و میوس میترسم استفاده کنم

2706