2737
2734
عنوان

دلمه برگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 61 پست
چقدر باید بپزه؟ 

من درحد۵دقیقه میزارم قل بخوره.بستگی داره برگهات چقدر سفت باشه.هرموقع نرم شد خاموش کن زیرش رو

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما رب انار میزنیم بهش  برگا رو مثل سبزی که میشوری بشور بعدم دمش رو بگیر و بگذار تو آب بجوشه

من اول نمیجوشونم اول میپیچم بع یه لیوان ابجوش میریزم تا بپزه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
پس برگ برنده ای من دست شماست😤(امضاموبخون)

عزیزم 😂😂😂

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
من همیشه با برگای تازه درست میکنم. ولی برگای جوونش رو برا دلمه انتخاب میکنم. پیچیدنشون هم خیلی راحته

میشه ولی اگه جوش بخوره خیلی نرمتر و بهتر میشه🤗

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2740
من اول نمیجوشونم اول میپیچم بع یه لیوان ابجوش میریزم تا بپزه

اونجوری له میشه که من برشته دوست دارم تو ماهیتابه هم میچینم که بیشتر برشته باشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
اونجوری له میشه که من برشته دوست دارم تو ماهیتابه هم میچینم که بیشتر برشته باشه

نه خیلی عالی میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
میشه ولی اگه جوش بخوره خیلی نرمتر و بهتر میشه🤗

وقتی برگای جونش رو که سبز و تازست انتخاب کنی خیلی نرم و نازکن و راحت پیچیده میشن. وقتی بجوشونیش اون مزه ترش بودن برگه از بین میره و دلمه هات به اون خوشمزگی برگای تازه نمیشه

بزن باز شه ببین اگه اینستا نداری هم میشه https://www.instagram.com/p/BjcVht7FWNp/

رب انار بزنم شیرین میشه؟ 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
نه خیلی عالی میشه

ذائقه ها متفاوته صد در صد که دلمه شما هم خوشمزه میشه 

کلا چقدر دلم دلمه خواست نه ؟

شما برگ از کجا تهیه میکنید ؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706