2737
2739
عنوان

دلمه برگ مو

513 بازدید | 61 پست

از این برگا خریدم چطوری بشورمش؟ بذارم تو آب سرد مایع ظرفشویی بریزم؟ 

اولین باره میخوام درست کنم 😂

به جای گرد غوره میشه گرد لیمو ریخت؟ 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل کاهو خیس بذار تو آب یه ساعت بعد یه دونه یه دونه آب بکش... 

من آبغوره میزنم بهش

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
2738
با همون اب سرد بشور محلول ضد عفونی اگه داری بریز.گرد غوره برای چی🤔

به اون برنج ایناش که میریزن داخل برگ

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

من میریزم تو یه لگن زیر آب،با آب سرد دونه دونه دمشونو میچینم و میشورم و میریزم تو یه آبکش که آبش بره!

ریکا از اون حرفا بودا

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
گرد لیمو یا غوره اصلا بهش نزن. بد میشه. با رب انار درست کن. رب انارت ترش باشه بهتره. بعد یکم اب قاطی ...

رب انار رو بریزم تو موادش؟ 

2706