2737
2734
عنوان

النگوهام خورد شد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 68 پست
دستبند بخر ك تو چشم باشه راجب دعواتونم خيلي بچگانه ست سر چيزاي الكي دعوا درست كردين

من نکردم هیشکی شوخی به شوهرش نمگه هاپو؟صابخونمونم مهمون داش صدامونوشنید.

صدای گریمو من نمدونم چراگریه کردنی بلندگریه میکنم

من چندبارقبلشم گفته بودم به شوخی که اقا عصبانی میشی میترسما یاهاپو میشی میترسم چمدونم بابا عین ادم بگه نگو بدم میاد

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
اهان بقیش مهم نیس پس...برو عوض کن ولی طلای بدون اجرت بگیر...یا ی دستبند بخر دوتا النگو خوشگل یه نیم ...

با ده ملیون؟؟؟؟میدونی نیم ست یه تومن سال ۹۶شده ۵ تومن؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بد نوشتی 

ببخشید 

نمتونم درس بنویسم

2731
چه خبره😐😐😐 خب بفروش یه تک پوش بخر یا دستبند

خوب میشه؟خودمم خاسم دستبندی باشه که حالت النگویی داره که راحت درارم اخه النگوهام همینجوریشم میخورن اینوراونور

با ده ملیون؟؟؟؟میدونی نیم ست یه تومن سال ۹۶شده ۵ تومن؟

نمیدونم گلم 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
اولا این چه طرز صحبت با همسره؟دوما زدی ؟؟؟چندبار زدی؟؟😂عجیب اما واقعی، مساله بزرگی نیس . بشین خیلی ...

میمون توخودم گفتم توروش انقد بدحرف نمزنم

چمدونم خیرسرم اومدم نازحرف بزنم هاپوپریدبیرون

اوهوم زدمش😟😟😟اخه توخونه به شوخی میزنم توبازوش یاسینش

نمخام باش حرف بزنم اصلا اون نباید اونجورمیگف.که بگم هاپوفلانیته

منم تودعواگفتم ایشالابمیری ازت بدم میاد😳😳شکرخوردم

چون دوسش دارم خیلی نخندینا.سحرکه خابش برد سرموگذاشم روبازوش خابیدم 

2738
مگه جنس النگوهات چجوری بودکه بایه فشارشکست

یکم حالت فنری داره.له شد تودسم اومدم صاف کنم شکس.اان سه تاش دسمه که اونام کج کولس

نمیدونم گلم 

اینایی که گفتی یه بیستومتی میشه عزیزم ممنون

اره چرا که نه. خیلی هم خوبه

مامانم میگه نه النگوخوبه فلانه 

یاهمه النگوببینن میفهمن طرف خیلی طلاداره😒😒

اینایی که گفتی یه بیستومتی میشه عزیزم ممنون

من اخه نیم ست خریدم ۲۳۰۰ تیر ۹۶...ینی الان ۵ تومن؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
من اخه نیم ست خریدم ۲۳۰۰ تیر ۹۶...ینی الان ۵ تومن؟

باورکن.من ۹۶ یه نیم ست نشون کردم بخرم حدودیه تومن

بعد عروسیم رفتم دیدم قیمتش سه برابره

مامانم میگه نه النگوخوبه فلانه  یاهمه النگوببینن میفهمن طرف خیلی طلاداره😒😒

این تک پوش قطر دارا خیلی نما داره از صدتاوالنگو😂😂 البته من کلا عاشق دستبند نازک و ظریفم. ولی این تک پوش ها واسه کسایی که میخوان‌ یچیز تو چشم بندازن خوبه