2733
2734
عنوان

النگوهام خورد شد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 68 پست
اره چرا که نه. خیلی هم خوبه

شچهرمم ایناروخریدنی گف دیگه نمزارم عوضشون کنی هیچوخ

چون ضرر کردم چجور راضیش کنم؟بگم کارخودته بیشورو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
باورکن.من ۹۶ یه نیم ست نشون کردم بخرم حدودیه تومن بعد عروسیم رفتم دیدم قیمتش سه برابره

من وقتی طلا نزدیگ گرمی ۲۰۰ شد ۶۰ میلیون فروختم خونه خریدیم

..اخه شوهرم ۸ سال می اومد خواسگاری بابام قبول نمیکرد بعد خواهر شوهرم‌نمیزاشته‌پولاشا خرج کنه همشو سکه و سرویس و اینا خریده بودن تو اون ۸ سال کلی سکه داشتم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تک پوش قطر دارا خیلی نما داره از صدتاوالنگو😂😂 البته من کلا عاشق دستبند نازک و ظریفم. ولی این ت ...

اتفاقا من نمخام

شده دس کسی شیش تاالنگوپهن ببینم دلم بخادا ولی بعدش نظر نظر خودمه که طلافقط عروسی خوبه طلاباید ظریفوشیک باشه

دوسم دارم مث این بازیگرمجریا النگو شلق شلق نندازم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
من وقتی طلا نزدیگ گرمی ۲۰۰ شد ۶۰ میلیون فروختم خونه خریدیم ..اخه شوهرم ۸ سال می اومد خواسگاری بابام ...

شوهرم@چجور راضی کنم؟

ایناروخریدنی گف دیگه حق نداری عوض کنی اخه تونامزدیم عوض کردم دوبار

پس دیگه کامل دربیارعوض کن 

شوهرم@چجورراضی کنم؟

گفته بود اینارومیخری دیگه حق نداری عوض کنی همش ضرره تواین وضعیت ما

شوهرم@چجورراضی کنم؟ گفته بود اینارومیخری دیگه حق نداری عوض کنی همش ضرره تواین وضعیت ما

واسه خودش گفت اصلاحق نداره چیزی بهت بگه اصولاالان توبایدطلبکارباشی ن اون .

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
واسه خودش گفت اصلاحق نداره چیزی بهت بگه اصولاالان توبایدطلبکارباشی ن اون .

میشه چنتا عکس دستبند برام بفرسی ببینم چیجوربخرم؟خاهرانه

2740

مال تو ماشالا خیلی محکم به نظرمیاد.

بزار من بفرسم ببین

مامانمم میگف اولا میخاسم ایناروبگیرم میگف کم بگیر ولی محکم و جونداربگیر بعدناپول داشی بزارروش

مال تو ماشالا خیلی محکم به نظرمیاد. بزار من بفرسم ببین مامانمم میگف اولا میخاسم ایناروبگیرم میگ ...

آره ایناخیلی محکمه الان چندساله دستمه باورکن بعضی وقتها چیزی بهش میخوره میگم دیگه تکه تکه شدولی هیچیش نمیشه .فنری اصلاهیچوقت دیگه نگیرمنم باراول رفتم فنری گرفتم یه کم که فشارش بدی ازحالت گردی درمیادزشت میشه معمولی بگیرخیلی قشنگتره

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
شوهرم@چجور راضی کنم؟ ایناروخریدنی گف دیگه حق نداری عوض کنی اخه تونامزدیم عوض کردم دوبار

وا خب طلای شکسته ب چ درد میخوره😑 طلای بدون اجرت پیدا کن نتونه بگه ضرر

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش