2733
2734
عنوان

یه خانوم تو کوچمون از طبقه ۴ ام افتاده😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان عده ای میان و افسوس میخورن ک چرا اونها  در زمره ی افراد پرت شونده نبودن و نمردن

آخه نیز  خیلی مرگ زیبا و هوس انگیزی .... 

( خدا اون بنده خدا رو بیامرزه ... )

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

صداش یه چیزی تو مایه های انفجاره

عروس دایی منم سال 89این اتفاق واسش افتاد😔

بدنش خرد شده بود

خواهرم پیشش بوده

میگفت تو فاصله سی ثانیه حجم صورتش دو برابر شد و تمام کرد😢

روحش شاد

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2740
😢😢😢😢😢😢😢

انگار پدرش فوت شده جوری که همسرش گفته اینم افسردگی شدید گرفته شب قبلش به شوهرش گفته زودتر برا چهلم بریم شوهرشم گفته چون ناراحت بوده زیاد گفتم نریم فک کنم دیگه دعواشون میشه انگار همون شبم اشتی میکنن شوهرش که میره سره کار دو تا بچه داره میگه بریم رو پشت بوم بزرگه گفته من نرفتم باهاش داداشمو برده خودشونو پرت کرده پایین

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

پسر یکی از اقوام از ساختمان 5 طبقه افتاد ب قدرت و معجزه خدا خوب شد البته همون موقع دکترا جوابش کردن آخه سرش داغون بود خانوادش اینقد نذر و نیاز، ب قدرت خدا یک ماه پیش خوب بود فقط با عصا بود و یکی از چشماش آسیب دیده بود تو تولد دیدمش اینقد خوشحال شدم انگار معجزه خدا رو دیده بودم بخدا

من از وقتی دیدم سردرد گرفتم😭😭😭😭ص

اون ماشین ک پارک کرد چند بار دیدم ی خانوم خ خوشگل سوار میشد اگ اشتباه نکنم و اون باشه خیلی نازززز بود😞

پسرم =دنیام😘😍
حوصله داری من ارزومه جوان مرگ بشم ایشالا زودتر برام اتفاق بیفته حداقل از عجل ناز نکشیم

اه زهر مار😠😠😠اینجور نگو تو بچه نداری؟پدر مادر؟؟که لااقل دلت برا اونا بسوزه اینجور نگی

انگار پدرش فوت شده جوری که همسرش گفته اینم افسردگی شدید گرفته شب قبلش به شوهرش گفته زودتر برا چهلم ب ...

خب خودش میخواد بمیره بمیره بچه رو چرا به کشتن داد آخه؟؟؟! 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خب خودش میخواد بمیره بمیره بچه رو چرت به کشتن داد آخه؟؟؟! 

کار خوبی کرد

بچه بدون مادر واقعا بدبخته😢

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خب خودش میخواد بمیره بمیره بچه رو چرا به کشتن داد آخه؟؟؟! 

چی بگم واله انگار افسردگی شدید داشته تازه خاسته بزرگه رو هم ببره نرفته باهاش