2733
2734
عنوان

یه خانوم تو کوچمون از طبقه ۴ ام افتاده😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وایییییی چه دردناک اخه چطور شده منظورم اینه که خودکشی کرده یا پاش پیچ خورده مثلا

نمیدونم گلم نموندم بپرسم از تراس ک نبود مثلا پاش لیز بخوره بیفته از پنجره بود  دقیق نمیدونم چی شده

پسرم =دنیام😘😍
2728
حالا شاید این بنده خدا خودکشی نکرده باشه. شاید اتفاقی افتاده. یا یکی هولش داده.

اره هیچی که بعید نیست ولی تعجب میکنم چطور از جون خودشون دل میکنن من حتی نمیتونم بهش فکرم بکنم .جون دوست نیستم نمیتونم تحمل کنم بچه هام دنبال دست یکی دیگه بزرگ شن😢😢😭

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
کار خوبی کرد بچه بدون مادر واقعا بدبخته😢

خب بچه حق زندگی نداره؟ به مرگ به اون فجیعی بمیره؟! پدر و خانواده خوبی شاید داشته. و اینکه خیلی ها بدون مادر بزرگ میشن. درسته یه کمبودی دارن ولی آیا حق زندگی رو از خودشون دریغ می کنن؟؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
اره هیچی که بعید نیست ولی تعجب میکنم چطور از جون خودشون دل میکنن من حتی نمیتونم بهش فکرم بکنم .جون د ...

درسته آدم مادر که میشه دیگه فقط نمیتونه به فکر خودش باشه. تا عمر داره فکر پاره های تنشه.

2738
درسته آدم مادر که میشه دیگه فقط نمیتونه به فکر خودش باشه. تا عمر داره فکر پاره های تنشه.

بخدا من خودم خیلی جیغ میزنم سر بچه هام چون واقعا شیطونن عصبیم کردن ولی بقران تحمل اینکه باباشون هم چشم غره بره بهشونو ندارم 😔😔تا کسی دیگه برسه

خب بچه حق زندگی نداره؟ به مرگ به اون فجیعی بمیره؟! پدر و خانواده خوبی شاید داشته. و اینکه خیلی ها بد ...

من چون نوهء داییم جلوی چشممه و دقیقا همین اتفاق برای مادرش افتاد میگم 

یه زمانی که شرایط روحیم خوب نبود همیشه با خودم میگفتم خدایا از من بدبخت تر هم هست؟؟؟

یاد کسری که میفتادم جگرم خون میشد

با اینکه خانوادهء داییم همه جوره هواشو دارن ولی یه خلاء خیلییییییی بزرگ تو زندگیش هست

الان دوازده سالشه ولی همیشه غمگینه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خدا مادرتونو بیامرزه روحش قرین رحمت الهی.خدا پدرتونم براتون حفظ کنه❤

متشکرم عزیزم🌷

خدا پدر و مادر شما رو براتون حفظ کنه🙏🙏🙏

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
متشکرم عزیزم🌷 خدا پدر و مادر شما رو براتون حفظ کنه🙏🙏🙏

فدات بشم گلم شما خیلی خوشبختی که پدر به اون گلی داری و پدرتونم از شما خوشبختتر که دختری بی این عزیزی دارم .شاید تعجب بکنی بگی اینا چیه میگم😄😄تو تاپیکات و پیامیایی که میزاری فهمیدم❤❤😅😄😘

من چون نوهء داییم جلوی چشممه و دقیقا همین اتفاق برای مادرش افتاد میگم  یه زمانی که شرایط روحیم ...

درسته. وجود مادر خیلی عزیزه. ولی درست هم نیست حق حیات رو از کس دیگه به هر دلیلی دریغ کرد. به هر حال تو این دنیا هر کس به طریقی داره سختی می کشه و امتحان می کشه. یکی کمتر یکی بیشتر. قانونِ این دنیام اینه متاسفانه!

خدا همه مادران درگذشته رو رحمت کنه.