2733
2739
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
خخخخ حالا همه چی افتاده گردن ترامپ. وگرنه بنده و تیمش شم اقتصادی و سیاسی فوق العاده ای دارن😏  ...

ما با ادم ملایم تری مثل اوباما هم ب مشکل خوردیم این که دیگه ترامپه 😄😄مشکلات مهم‌ما ب خاطر سیاست های کلیمون هست عزیزم قبلا انکار نیست اگر ما هم مثل بقیه کشورها می‌گفتیم امریکا هرچی تو‌میکی درسته الان مشکلی ب این حد نبود  ولی ما نمیگیم درد اونا هم همینه

کار درستی هم هست ها سرکج کردن جلو بیگانه و تایید سلطه گریشون ابدا مورد تایید نیست  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچ وقت نباید باج داد وگرنه مثل عربستان میشیم گاو شیرده

صد در صد نباید باج داد

می‌دونی چرا عاشق امیر کبیرم چون ب بیگانه باج نمی‌داد  

منتها مشکلات ما بخاطر همین هست ک نمی‌خوایم باج بدیم هرکسی هم رییس بشه این سنگ ها رو جلو پامون داریم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خودم با دوتا بچه نميتونم كاري كنم همسرمم اهل ريسك نيست

کار خونگی  ک زیاده گلی  

2740
خودم با دوتا بچه نميتونم كاري كنم همسرمم اهل ريسك نيست

خیاطی کن...شیرینی خونگی بپز...گلسازی کن...و هزار هنر دیگه...پته هم می تونی بدوزی فیلمش رو دان  کن بدوز قیمتش هم خوبه...قالی إافی هم خوبه

خیاطی کن...شیرینی خونگی بپز...گلسازی کن...و هزار هنر دیگه...پته هم می تونی بدوزی فیلمش رو دان  ...

خودم دارم يه فكرايي ميكنم واي اصلا حرفه اي نيستم نميدونم اصلا از كجا بايد شروع كنم