2737
2739
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
😒😒😒ما خوردیم ولی .

خوشم اومد از صداقتت😉 ولی ای کاش حرف گوش میکردین هم خودتونو هم بقیه رو بیچاره نمیکردین. 😅😅😅

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه اون یک ماهم نصفش رو بابام نمیره مطب

جرا خقوق رو از مبلغ اداره کار بیشتر گذاشتین.خیلی عجیبه!!!!مطمئنی حقوق همینه و کسی نمیاد .اداره کار با کل هفته و روزی 8 ساعت کار حقوقش اینه. نه سه روز تو هفته و 4 ساعت کار فقط منشی میخواین؟ یا مثلا دستیار دندون پزشک و ...هست اون دیگه کارش منشی ساده نیست.یا بعضی وقتا دو تا دکتر شریکی منشی میخوان

بچه ها صحبت تموم شد ..پستهاتون رو پاک کنید جز خانم ایناز.. وگرنه صبح فردا قطعدسترسی میشیم.برای من ا ...

چیز بدی که نگفتیم نه فحش دادیم نه چیزی...

به نظرت یاد اوری حرفهای خودشون باعث میشه قطع دسترسی بشیم عایا...

2740

شرایط بسیار سخت شده چه برای کسی که داره چه برای کسی که نداره و باید همگی باهم درست کنیم این شرایط رو با نخریدن با نخوردن چیزی درست نمیشه چراکه زمانی که شما میری از رستوران غذا میخری پول بهش میدی اون میاد از سوپر شما خرید میکنه و سوپری میاد ازمغازه شما برا خودش لباس میخره و مغازه دار با اون پول بچشو میزاره کلاس و باز مربی با اون پول ............ بینین اینجوری پول که در گردش باشه شرایطمون یکم بهتر میشه . میدونم الان میخواید بگید پول نیست ولی اون مقدار کمی هم که هست باید گردش داشته باشه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
خوشم اومد از صداقتت😉 ولی ای کاش حرف گوش میکردین هم خودتونو هم بقیه رو بیچاره نمیکردین. 😅😅😅

شما مطمئنی کسی دیگه میومد اوضاع الان رو نداشتیم ؟؟ اصلا نمیشه مطمئن بود چون هر کس دیگه میومد فرقی نمی‌کرد اون ور در هر حال ترامپ روی کار می اومد و باز همین میشد  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چیز بدی که نگفتیم نه فحش دادیم نه چیزی... به نظرت یاد اوری حرفهای خودشون باعث میشه قطع دسترسی بشیم ...

من دفعه قبل تو تاپیک گرونی حرف زدم صبح قطع شدم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
جرا خقوق رو از مبلغ اداره کار بیشتر گذاشتین.خیلی عجیبه!!!!مطمئنی حقوق همینه و کسی نمیاد .اداره کار ب ...

نه دستیار نمیخواد فقط منشی ...

نمیدونم مبلغ حقوقو پدرم گذاشتن میگن الان همه چی بالا رفته کسی که کار میکنه باید اونقدر داشته باشه که خرجشو بتونه بده.. و با این وضع هم فقط دو نفر اومدن که هی میگفتن ۸ شب دیره و حقوق کمه و همه دکترا بیشتر از این میدنوو

منشی قبلی پدرم خیلللی خانم خوبی بودن ولی شوهرشون سرطان داشتن وضعشون خیللی وخیم بود دیگه نیومدن

شما مطمئنی کسی دیگه میومد اوضاع الان رو نداشتیم ؟؟ اصلا نمیشه مطمئن بود چون هر کس دیگه میومد فرقی نم ...

خخخخ حالا همه چی افتاده گردن ترامپ. وگرنه بنده و تیمش شم اقتصادی و سیاسی فوق العاده ای دارن😏 

من دیگه حرفی ندارم ولی یه موردش این بود که مردم به من رای بدید تا دلار نشه ۵ تومن...

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
قرارداد ننگین ترکمن چای رو اگه نبسته بود شرایط بهتر بود

فکر نمیکنم من تاحایی ک یادمه همیشه مشکل داشتیم مشکلمون هم بخاطر مهره های شطرنج نیست بخاطر  نوع بازیمونه  😄😄

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.