2752
2734
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
دقیقا همینطوره قشنگ24میلیون نفرو گول زد با وعده های دروغش با پول یارانه الان میشه روزی 1دونه بستنی ...

منم‌جز اون گول خورده هام 😞😞😞😞

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
روزی دو تومن میشه ماهی ۶۰ تومن. که این پول ، پول ماهیانه ی کلاسش هم نمیشه. سال قبل ماهی ۸۰ بود. ضمن ...

خب پسرت عیدی میگیره کادوی تولد میگیره اگه اینارو هم بزاری روش نمیتونی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همیشه تو چنین تاپیکهایی یکی پیدا میشه که بخواد بگه نهههههههه وضعیت گل و بلبله و همه دارن دروغ میگن و به هیچ عنوان شرایط بد نیست. و به شدت تهوع آوره حرفاشون.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2731
باشه ولی کمم نیستن افرادی که تلاش کردن و به نتیجه رسیدن و بدون رانت و اختلاس وضعشون و رفاهشون مشابه ...

دراینکه باید تلاش کرد وزحمت کشید هییییچ شکی نیست ولی زمانی به نتیجه مطلوب میرسی که دراجتماع اصل برابری وجود داشته باشه ...الان مشکل جامعه از نظر اقتصادی عدم تلاش نیست .رکود وتورم مشکل اصلی مردمه ..دستمزد کم تورم زیاد .

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
شما تلاش کن خدا تلاشتو میبینه مطمین باش

شما مطمئنی غیر اینه؟من و همسرم داریم بیشتر از ظرفیتمون تلاش میکنیم. ولی چه کنیم که روز به روز هزینه بدتر از روز قبل میشه.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
نمیتونم تو سایت عمومی بذارم که عزیزم کسی که شرایطشو داره درخواست بده بهش بگم بقیه چیزارو

خب ساعت کار و حقوقی ک پدرت میخاد بده رو بگو ببینیم کارکن نیست ک شما میگی منظورت کیه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
منم‌جز اون گول خورده هام 😞😞😞😞

خدا رو شکر ما سرمون بالاست.😆

خدا رو شکر ما سرمون بالاست.😆

چگونه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706