2737
2734
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

1943 بازدید | 224 پست

دوستان كسي هست يكم درد و دل كنم؟؟؟

ديگه از اين وضعيت خسته شدم

كي اين اقتصاد درست ميشه، مجبورم با حقوق كم همسر و دوتا بچه صورتمو با سيلي سرخ نگه دارم😔😔 بچه ها تو خونه حوصله شون سر ميره ، همش غر ميزن مارو ببر شهربازي ولي خيلي قيمتا بالاس، يعني ميشه ماهم به روز پولدار بشيم؟!!!

كسي تجربه داره چطوري هزينه ها رو مديريت كنيم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرف_دل#  

نمیدونم گاهی به سرم میزنه که چرا این همه ادم دارن مال مردم میخورن دزدی میکنن از همه هم خوش تر دارن زندگی میگنن حال همشونم خوبه بدبختی فقط واس ماست ما نکنیم؟

باز جواب خودمو میدم ک تو ذاتمون نیست اینکارا..نمیشه..

2740

وای حرف دل منو زدی کل حقوق شوهرم ۱۵۰۰هست که ۵۰۰تومن میره برا قسط خونه با این وضعیت نمیتونیم ماشین بخریم پسرم بزرگ شده ایراد میگبره که چرا ماشین نداریم 

همونی که صبح شنبه به ......خبر داد الانم یه زحمت بکشه به ایشونم خبری بده .

خودتم برو سر کار اگه بچه هات بزرگن...نمیشه که نشست به امید اینکه یه روز وضعیت خوب بشه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

توکلت به خدا باشه 

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻