2737
2734
عنوان

معده یا کبد ... مسئله این است

7183 بازدید | 28 پست

این تاپیک رو مخصوص کسایی میزنم ک مشکل معده شبیه ب من دارن 

رفلاکس بی امان معده و تنگی نفس که قبلا خیلی بیشتر بود الان کمتر شده 

دوبار اندوسکوپی خدارو صدهزار بار شکر نتیجه بی مشکل فقط همون رفلاکس و کمی نفخ  یک سال و نیم پیگیری .. نتیجه حاصله صدرصد نبوده 

به تازگی رفتم طب سنتی 

با توجه به سوالایی که ازم کرده 

تشخیص مزاج گرم و خشک .. مشکل عمده رو کبد گفته 

یعنی بر عکس چیزی ک فکر میکردم گرمیجات حالمو بدتر میکنه 

امروز بعد از ظهر حجامت دارم 

اگر از درمانم نتیجه گرفتم بهتون خبر میدم  

لطفا این تاپیک رو ذخیره کنید 

و اگر تجربه مشابه دارید اینجا برای بقیه به اشتراک بزارید 

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الرژی به چی ؟ نه تا بحال درباره اش نشنیدم

آلرژی به هر چیزی بخصوص مواد غذایی یا میوه 

همسر من به لبنیات و سوسیس کالباس آلرژی داره اگه بخوره دو سه روز هی ترش میکنه معدش 

آلرژی تو بعضیا باعث رفلاکس میشه

خودتو نده دست طب سنتی اخه رفلاکس چه ربطی به کبد داره

2740
آلرژی به هر چیزی بخصوص مواد غذایی یا میوه  همسر من به لبنیات و سوسیس کالباس آلرژی داره اگه بخو ...

من رفلاکس رو چند سالی هست دارم قبلا تنگی نفس نداشتم . اما با خوردن داروهاش برای مدت طولانی تنگی نفس گرفتم . تحقیق کردم دیدم این دارو ها که خوردم رو کبد اثر منفی داره 

دلم میخواد پاکسازی بشم 

ذخیره کردم عزیزم انشالله نتیجه بده و حالتون خوب بشه.مشکل عصبی یا استرس ندارین؟

دارم و براش دارو مصرف میکنم اما این تنگی نفس ولم نمیکنه گاهی فقط باید خمیازه بکشم تا نفسم دربیاد 

رفلاکس ربطی به کبد نداره حجامت و طب سنتی هم هیچ کمکی نمیکنه لطفا وضعیت خودتون بدتر نکنین البته انشا ...

خیلی راه ها رفتم واقعا دارم خل میشم امیدوارم یک روز حال منو کسی تجربه نکنه 

مشکل معده ربطی به کبد نداره.. شوهر من نزدیک ده ساله با معده اش درگیره مال اون هلیکو باکتری هست.. درمانش یه جور آمپوله که ۲هفته اسهال و استفراغ میگیره و دارو میدن و باید خوب بشه که بارها پیش انواع متخصص ها رفته همین دارو رو دادن نتیجه صددرصدی نداشته و بعد چند وقت باز تشدید میشه..دکتر طب سنتی هم رفته.. اونم طبعش گرم و خشکه و گفته زیاد گرمی نخوره..حجامت برای فصل بهار خوبه ولی تاثیری روی معده نداره.. اگر داشت شوهرم هر سال حجامت میکنه باید خوب میشد

بارهنگ و عرق نعنا یه درمان مشکل معده بود که اونم انجام داد خوب نشد.. یه دارو ترکیبی براش درست کرده داده اونم خوب نکرد.. خودتو خسته نکن..

من رفلاکس رو چند سالی هست دارم قبلا تنگی نفس نداشتم . اما با خوردن داروهاش برای مدت طولانی تنگی نفس ...

سیب برای معده خوبه کبد رو هم پاکسازی میکنه.. زردک هم برای کبد خوبه.. خاکشیر هم برای کبد خوبه.. طبعت گرمه خنکی و میوه و.. بیشتر بخور..شاید مشکل معده ات از استرس و عصبی بودن باشه..اکثر ادمهای گرم مزاج کم صبر و حوصله ان.. هرچی کمتر عصبی شی.. کمتر چیزای مونده و فیریزری بخوری تازه همه چیو حاضر کنی بحوری کنسرو و.. نخوری.. ادویه کمتر بخوری .. پر خوری نکنی و کم کم غذا بخوری که به معده ات فشار نیاد .. گوشت گوساله زیاد نخوری و گوسفندی که نرم و سبک هست بخوری.. روغن صنعتی کمتر بخوری و آبپز کنی یا سوخاری و کباب شده بیشتر مصرف کنی همه چیزو..ببشتر از همه فکرهای منفی رو از ذهنت دور کنی کی چی گفت  چیکار کرد چی میشه و..

به مرور بهتر میشی..

سیب برای معده خوبه کبد رو هم پاکسازی میکنه.. زردک هم برای کبد خوبه.. خاکشیر هم برای کبد خوبه.. طبعت ...

مرسی از راهنماییت . من مجبورم پیگیری کنم چون با این تنگی نفس بارداری برام یه رویاس . واقعا با این اوضاع نمیتونم خسته شدم بعضی روزا که از خواب پا میشم از شدت رفلاکس تمام گلو حلق و معدم میسوزه .کاش این درد یه درمون داشت 

کم اوردم دارم به همه چنگ میزنم

اقا شرمنده من انقدر سوال میپرسم چون یه نفر دقیقا با همین شرایط داریم که فعلا تنگی نفسش خیلی اذیتش میکنه!داروی فاموتیدین واسه رفلکس میخوره و زاناکس و پروپرانول واسه استرسش شما همین داروها رو مصرف میکنین؟میشه از عوارض فاموتیدین باشه تنگی نفسش چون تا قبل از اینکه این قرص رو شروع کنه مشکل تنفسی نداشت

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید