2737
2739
عنوان

معده یا کبد ... مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 7183 بازدید | 28 پست
اقا شرمنده من انقدر سوال میپرسم چون یه نفر دقیقا با همین شرایط داریم که فعلا تنگی نفسش خیلی اذیتش می ...

نه من هیچ کدوم این دارو ها رو مصرف نکردم 

من سیتالوپرام ۲۰ روزی یه نصفه 

شبا قبل خواب یه نورتریپتیلین ۱۰

ناشتا لانسوپرازول 

قبل غذا دمیترون 

قبلا چیزای دیگه میخوردم 

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖
نه من هیچ کدوم این دارو ها رو مصرف نکردم  من سیتالوپرام ۲۰ روزی یه نصفه  شبا قبل خواب یه ...

پس از عوارض داروها هم نبوده  خیلی مریضی اعصاب خوردکنیه واقعا ادم کلافه میشه امیدوارم نتیجه بگیری عزیزم میام ازت خبر میگیرم  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیتالوپرام و نوروتریپتیلین که خودشون سوزش معده رو بدتر میکنن 

برای استرس و حالت عصبی معده دکتر داده بود

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖
2728

کبد وقتی وارد فیبروز میشه و فیبروزش پیشرفته میشه و از F1تاF4و در نهایت سیروز شدید و سرطان کبد ایجاد میشه هیچ کدوم از این سم زدائی ها و پاکسازیها کاری از پیش نمیبره و فقط و فقط باید پیوند کبد شد و این چیزی که اقایان و خانومهها نظر میدن برای کبدی که یه مقدار کم بد کار میکنه و یا چرب هست و در نوع گرید 1   2   3  هست و با ورزش و پیاده روی و این عناوین که گفتن میشه سم زدایی و پاکسازی کرد و برای کبد فیبروزی که عاملش ویروس هپاتیتBو یا ...بوده در اخر فقط راه چاره اصلی پیوند کبده و حتی کبد که فیبروز شده این عامل باعث تنبلی کبد و بالا رفتن انزیمهای کبد و بالا رفتنpttخون و فشارخون پورت شده و این فشار خون باعث واریس معده و مری میشود که خونریزی بسبار شدیدی ایجاد میکند که تا پای مرگ فرد بیمار رو میبره و فقط راه چارش پیونده و اگه پیوند نشه خونریزی و ادم پا وکل بدن و اب اوردن شکم و بزرگ شدن طحال و پایبن امدن پلاکت خون و فشار خون باعث مرگ فرد بیمار میشه و نیاز به یه درمان اساسی و کلی داره و برای پیوند هم شیراز عالیه و پیوندهایی که انجام میدن دیگه مثل قبل پس نمیزنه و بیشتر افرادی که پیوند میشن به راحتی به زندگی برگشته و بدون هیچ مشکلی زندگیشونو میکنن.

2738

سلام برای معده و رفلاکس توجه به درمان سنتی بیش‌تر اهمیت داره تا پزشکی جدید چون ربط به نوع خوراک و اعصاب است....حتما ی دکتر طب سنتی خوب برو و مطمعن باش تنگی نفست خوب میشه....منتازین-دایجسترانگ-

نمونه هایی از داروهایی برای رفلاکس است که با توجه به علایم شما ممکن است متفاوت باشد...

داغونم جواب ازمایشمو گرفتم دکتر سنتی راست میگفت از کبدمِ

سلام. شما مشکلتون حل شد؟؟ 

پسر من ۴ سالشه. .طبعش گرم و خشکه‌ یعنی صفراوی. 

همش دستاش و صورتش و بدنش جوش میزد مخصوصا دستاش‌ من بهش عرق کاسنی میدادم جوشا میرفتن و کامل خوب میشد . 

دیگه یه مدت بود ک هر دفعه جوش میزد من اینکارو میکردم. 

بعد یه مدت دیدم رفلاکس معده داره. عرق کاسنی هم ک نیدادم ردتر نیشد رفلاکسش . بینیش میگرفت. سرفه میکرد . تب میکرد و...

بردم تب سنتی گفت معدش سرده دیگه کاسنی نده. 

الان یه مدته دارم داروهای اونو میدم. سرکه انگبینم داده. دوبار ک بهش دادم دوباره معدش ترش کرد.‌ فعلا دارم داروهای دیگشو میدم.‌

خسته شدم دیگه انقد بردمش دکتر و بچه دارو خورد. 

اگه کسی تجربه ای داره بنویسه. ممنون میشم 

سلام. شما مشکلتون حل شد؟؟  پسر من ۴ سالشه. .طبعش گرم و خشکه‌ یعنی صفراوی.  همش دستاش و ص ...

عزیزم ، نیم ساعت قبل از هر وعده ی غذایی، یک یا دو لیوان اب ولرم بخورن،بعد از غذا،تا دو ساعت اب نخورن. فست فود،ترشی،شیرینی،شکلات،غذای شور،لبنیات پرچرب، شکر، تنقلات ،غذای سرخ شده نخورن. در هر وعده یک نوع، غذا بخورن، غذای نرم و پخته. سیب ابپز هم خوبه 

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم