2737
2739
عنوان

خیلی خیلی خیلی ناراحتم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 45 پست
خیلی دلم گرفته اصلا حوصله ندارم که پاشم کارامو انجام بدم بعد من هدیه های تولد همشونو یا یه مبلغی ه ...

توم بشو مثه اونا.بمامان بگو ک ناراحتی تو خودت نریز

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نکن عزیزم خودتو باز برا تولدت زنگ نزدن جای من بودی چی میگفتی همه اعضای خانوادم منو ترک کردن حتی پدرم که جونم به جونش وابسته بود درحالی که همه کار براشون میکردم نمیدونم گناهم چیه که خدا اینطوری منو تنها گذاشته

ندارم ندارم ندارم....
2731
خیلی دلم گرفته اصلا حوصله ندارم که پاشم کارامو انجام بدم بعد من هدیه های تولد همشونو یا یه مبلغی ه ...

دقیقا امسال این اتفاق واس منم افتاد کلی دلم شکست و گریه کردم در صورتی ک قبلش ب همه زنگ زدم دوهفته مونده بود گفتم فلان روز تولدمه بیاین نیومدن ک هیچ تبریکم نگفتن فقط خانواده شوهرم تبریک گفتن

معاون گروه دخملای باحال
2738
من شهر غریبم هیچ کسی رو ندارم دلم به اونا خوش بود😔

خب یه چیزی هست وقتی یکی سرش خیلی شلوغه یادش نمیمونه منم خونواده ام از رو پروفایلم میفهمن تولدمه بهم تبریک میگن توهم همین کارو باید کنی. ولی من تولد همشون رو یادمه بعضی از آدما حافظه خوبی ندارن به دل نگیر .تولدت مبارک

چرا اینطوری رفتار میکنن؟

نمیدونم

چند روز پیش هم دستمون خالی بود و باید یه پولی رو میدادیم به کسی ازشون پول خواستم قرض کنم ندادن

با اینکه مطمئن بودم دارن

من فقط جلوی شوهرم خجالت میکشم وگرنه مهم نیست این رفتاراشون

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
توم بشو مثه اونا.بمامان بگو ک ناراحتی تو خودت نریز

خودش فرداش زنگ زد که نشد بهت زنگ بزنم

توی دلم گفتم یه زنگ واقعا ده دقیقه زمان میخواست فقط

ولی گفتم ولش کن اشکالی نداره

چه بد درکت میکنم واسه منو فقط شوهرم و عمم یادشونه همیشه هم اونا تبریک میگن

ایشالا که همیشه هم با شوهرت کنار هم خوشبخت باشین

2706