2733
2734
عنوان

خیلی خیلی خیلی ناراحتم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 45 پست
من شهر غریبم هیچ کسی رو ندارم دلم به اونا خوش بود😔

عزیزم دنیا هزار رو داره . خودتو  قوی کن. اگه این چیزا کوچیک که اصلا مهم نیست تورو اذیت کنه  پس مشکلات جدی زندگی  چی. 

حتما گرفتار بودن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نکن عزیزم خودتو باز برا تولدت زنگ نزدن جای من بودی چی میگفتی همه اعضای خانوادم منو ترک کردن ح ...

بخدا درکت میکنم😔

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
2742
نمیدونم چند روز پیش هم دستمون خالی بود و باید یه پولی رو میدادیم به کسی ازشون پول خواستم قرض کنم ند ...

فدای سرت .تولدت مبارک 

هرکی هر کار میکنه به خودش میکنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
دقیقا امسال این اتفاق واس منم افتاد کلی دلم شکست و گریه کردم در صورتی ک قبلش ب همه زنگ زدم دوهفته مو ...

نمیدونم چرا اینقدر دلم از این کارشون گرفت

چشمم به گوشیم بود همش😔

2740
خب یه چیزی هست وقتی یکی سرش خیلی شلوغه یادش نمیمونه منم خونواده ام از رو پروفایلم میفهمن تولدمه بهم ...

مرسی عزیزم

اخه اونا واسه تولد برادرم و همشون یه کیک میگیرن و یه دورهمی حالا من راهم دور بود نمیشد کیک بگیریم و اینا ولی حداقل به یادم باشن😔

عزیزم بخاطر چی ترکت کردن اگه دوس داشتی بگو

عزیزم من ترکشون کردم قسمم خوردم اگه حتی بمیرن هم نرم خیلی بهشون خوبی کردم خیلی اینجا نمیشه گف توببین هرهفته شهرغریبم میرفتم شهرشون میبردمشون پارک رستوران واینا بااینکه وضع مال من زیادم خوب نیس ولی اونا وضعشون خوبه.بعد هی تیکه مینداختن بهم بچمو میزدن منم چیزی نمیگفتم میومدن خونم باور کن بریز بپاش میکردن میرفتن پشت سرم هم یه عالمه غیبت میکردن که اینطوریه اونطوریه حتی مامانم که هیچوقت مامان نشد برام از بچگی.حالااینا بکنار بازم صبرکردم چیزی نگفتم بعد من با دوست خانوادگیمون رفتیم پارک دیدم خانوادمم اونجاست دامادها عروس ها کلا گفتم پاشم برم سلام کنم بعد گفتم بزار پسرمو بخوابونم برم تا این بخوابه اونا میخواستن برن اومدن با ماشین کنارم پیش دوستام بهم فحش دادن فحش بد منو خراب کردن پیش غریبه خیلی بد شدم ناراحت شدم داغونم کردن بهشون زنگیدم گفتن شوخی کردیم منم گفتم اینطوری شوخی نمیکنن الان دوساله قیدشونو زدم با هیکدومشون حرف نمیزنم حتی پدرمم پشت اونا وایستاد گفت تو ناخواستهای گمشو😢😢😢منم جز شوهرو بچم کسی رو ندارم خودمم تو شهر غریبم موندم اگه شوهرمم منو نخواد چیکار کنم کجا برم به کی پناه ببرم دلم خیلی گرفته میخوام بخوابم بیدارنشم

ندارم ندارم ندارم....
نمیدونم چرا اینقدر دلم از این کارشون گرفت چشمم به گوشیم بود همش😔

منم یک روز تمام گوشیم همش دستم بود تازه از صبح زودم بیدار شدم ک وقتی بزنگن خواب نباشم اما متاسفانه ....

معاون گروه دخملای باحال
عزیزم من ترکشون کردم قسمم خوردم اگه حتی بمیرن هم نرم خیلی بهشون خوبی کردم خیلی اینجا نمیشه گف توببین ...

وای بخدا ناراحت شدم میدونی من اینطوری تجربه کردم تو زندگی جز شوهر کسی واسه ادم نمی مونه دور و وریا همشون دوسه روز به ادم محبت میکنن تا پاتو کج کنی میزنن تو سرت پس توهم مواظب همسر و بچه ات باش اونا خیلی بد رفتاری کردن باهات

عزیزم من ترکشون کردم قسمم خوردم اگه حتی بمیرن هم نرم خیلی بهشون خوبی کردم خیلی اینجا نمیشه گف توببین ...

اونطوری هم نگو به بچه ات فکر کن خدای نکرده بلایی سرت بیاد بچه ات چی میشه به اینا فکر کن نه به بیدار نشدن و اینا 

2706