2737
2739

الان فکر کنم 7 هفته باشم همش سرگیجه حالت تهوع تو طول روز ی بارم فشارم افناده غش کردم 

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم داشت دلدرد شدیددددددددد 

نه من فقط وقتی بد میشینم.سمت چپ شکنم درد داره یکم

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
2731
چند وقتته؟ چرا سونو نمیدی خیال خودتو راحت کنی 

تازه امروز ازمایش دادم مثبت بود هفت هفته بیبی زدم مثبت بود تا الان 3 بار ازمایش خون دادم فقط ی بار مثبت دوباره منفی امروز مثبت دوباره 

خودتو نگران نکن من هفته ۷ و پنج روز رفتم سنو صدای قلب نی نیم هم شنیدم چند روز دیگه برو سنو

آره میرم

2738
15 روز

عزیزم اصلا نگران نباش ب چیزای خوب فکر کن ان شاء الله صحیح و سالمه نی نیت

خارج رحمی درد شدید دارن یه قسمت شیکمشون، یکی از دوستام داشت همون هفته4م از درد زیادی ک داشت رفت سونو فهمید و عملش کرد خارجش کرد

شما ک خداروشکر هفته 4م روهم رد کردید 

عزیزم اصلا نگران نباش ب چیزای خوب فکر کن ان شاء الله صحیح و سالمه نی نیت خارج رحمی درد شدید دارن یه ...

آره خداروشکر مرسی عزیزم