2733
2734
عنوان

فیلم و کلیپ عروسی خانمای خلاق یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 94 پست
این ک خیییلی قدیمیه

اره ولی اینجا هنوز میگن باشه بهتره😣😣😣

شما ایده بدید ک اینارو حذف کنم و چجوری باشه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی افتضاح من خودم یک ماه دیگه عروسیم یادم باشه بگم از این کارا نکنن    

منم ماه دیگه عروسیمه خیلی درگیر این فیلم عروسیم دوستندارم یچیز کلیشه ای باشه مثل همه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

تو یوتیوب سرچ کن

ولی به نظرم خییییلی گرونن اونا اما خب جدید و طبیعیه دیگه😅

مثلا تو بعضیاش از لحظه آماده شدن عروس و داماد نشون میداد بعد با ساقدوشا میرفتن همو میدیدن بعد میدفتن عکس نیگرفتن و میرفتن تالار و رقص و... اینا رو قاطی پاای نشون میداد یه آهنگ لایت هم گذاشته بود رو کلیپ بعد عروس دکلمه میگفت

البته من از دکلمه هه خوشم نیومد ولی ایده جدید بود😅

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2731
ب نظرم ی کلیپ خوشگل بساز دیگه داماد و گل فروشی و اینا رو ولش کن فیلم عروسی هم فقط لحظه ورود و رقص و ...

وااااایییییی اینو یادم نبود فقط رو مخه خداییی به نظرم خیلی افتضاحه شام چیه خدایی

تو یوتیوب سرچ کن ولی به نظرم خییییلی گرونن اونا اما خب جدید و طبیعیه دیگه😅 مثلا تو بعضیاش از لحظه ...

اره اونا خیلی دردسر داره من اصلا ن حوصلشو دارم ن زمینشو😂😂

2738
رقص چیکار میکنی رقص دو نفره دارین یا ن 

اره  رقص داریم روی اهنگ اناستازیا

خوش ب حالت ما هنوز موندیم چیکار کنیم سی ام هم عروسیمه

واااییی سیم ک خیلی نزدیکه من ۱۸ تیر 

لباس و اینا دیدی؟دسته گلتو چکار میکنی؟ازین ترکیبیها میگیری یا رز؟طبیعی یا ازین لمسیا؟

رقص خودم عالیه فقط باید با شوهرم تمرین کنم 

عالیه باخودتم بلد باشی خوبه من شوهرم خیلی باحال میرقصه تمرین جواب نمیده باید بهش بگم نرقص فقط😂😂😂

2706