2703
2553

سلام یه سناریو خوب و قشنگ میخوام واسه فیلم عروسی.لطفا راهنماییم کنید

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سناریو کار خود گروه فیلمبرداریه

اینجایی ک من هستم سناریوهاشون ماس nصدسال پیشه

افتضاحه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2720

فیلم بردارتون حتما از ماها بهتر میدونه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
الان دیگه سناریو از مد افتاده هردمبیل شده

یعنی چجوری؟

2714

منظورتون از سناریو چیه؟

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
فیلم بردارتون حتما از ماها بهتر میدونه

این فیلم بردارایی ک ما دیدیم هنوز میرن گلفروشی و به داماد میگن گل مصنوعی هارو بو کنه بعد دسته گل اماده رو بگیره و بره بعدم حرکت چرخش لاستیک ماشین رو میگیره اصلا خیلی افتضاحه 

یعنی چجوری؟

یعنی یه تیکه از فیلمتان تو مثلا تو یه باغی جایی بعد دوباره یه تیکه میاد تو رقص دو نفره عروسی یه تیکه فیلم دوباره از مهمون های عروسی پشت سر هم و تلفیقی باهم میذارن مثل چند سال پیش نیستش که داماد حرف بزنه دو تایی یه داستان یه کلیپ عاشقانه رو اجرا کنن این چیزا دیگه تو بورس نیستش 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
یعنی یه تیکه از فیلمتان تو مثلا تو یه باغی جایی بعد دوباره یه تیکه میاد تو رقص دو نفره عروسی یه تیکه ...

اها منم همینجور ایده هایی میخوام. اما جایی پیدا نمیکنم دوستندارم یه چیز کلیشه ای باشه مثل همه فیلم عروسیا 

2706