2737
2734
عنوان

فیلم و کلیپ عروسی خانمای خلاق یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 94 پست
انقد بدم میاد از فیلم عروسی 😁😁فقط عکس 

باشه بد نیست ولی واسه یدفعه 

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکیپ فیلمبرداری تون رو از تهران ببرید 

😑😑😑😑😑😑

کلیه Aمثیت چنده الان؟

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
این فیلم بردارایی ک ما دیدیم هنوز میرن گلفروشی و به داماد میگن گل مصنوعی هارو بو کنه بعد دسته گل اما ...

وای مجبورین مگه پولتونو بدین به اینجور آدما آخرشم خراب کنن فیلم تونو..اگه فیلمبردار خوب دم دستتون نیست خودتون فیلم معمولی بگیرین بدین یه جای خوب ادیت کنن😁اونجوری طبیعی ترم هست یادگاری قشنگ تریه.البته این نظر منه چون تودم از نقش باز سکردن خوشم نمیاد

2728

یه کلیپ کوتاه بود عروس با مانتو شلوار بود با شوهرش هی جلو دوربین بشکن میزد مثلا عروس بشه نمیشه اخرش مثلا با شوهرش نزدیک دوربین شدن بشکن زد از همونجا گل هم تو دستش بود لباس عروسی هم تنش بود با دوماد تو هم اینجوری از قبل بگیری میکس کنی قشنگ میشه 

تصور کن لحظه زدن آمپول یهو عطسه کنی  
وای مجبورین مگه پولتونو بدین به اینجور آدما آخرشم خراب کنن فیلم تونو..اگه فیلمبردار خوب دم دستتون نی ...

منم بدم میاد از این ادا اطفارا دلم میخواد طبیعی باشه 

مثلا اگه لحظه خروج از ارایشگاه و گلفروشی و از ارایشگاه تا تالار رو حذف کنیم چی میشه؟

توی یوتیوب سرچ کن persian wedding .کلی ایده میاره

مرسی ازت😚

2738
توی یوتیوب سرچ کن persian wedding .کلی ایده میاره

البته ازین کلیپ فرمالیته ها نمیخوام چون زیاد دیدم بنظم الکیه

😑😑😑😑😑😑 کلیه Aمثیت چنده الان؟

😂😂😂😂وای ببخشید من فکر کردم خیلی میخوای هزینه کنی همین تلفیقی رو به آتلیه بگو ایده خوبیه تو اینستا هم کلیپ عروسی این جوری پره برات میفرستم 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
😂😂😂😂وای ببخشید من فکر کردم خیلی میخوای هزینه کنی همین تلفیقی رو به آتلیه بگو ایده خوبیه تو اینست ...

😂😂😂اره یکم دیدم تو اینستا کلیپ ولی بیشتر ازین کلیپهای فرمالیتس

این فیلم بردارایی ک ما دیدیم هنوز میرن گلفروشی و به داماد میگن گل مصنوعی هارو بو کنه بعد دسته گل اما ...

این ک خیییلی قدیمیه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

با آهنگ 25 باند ک میخوند چ ساده دل منو بردی دوباره،

کلیپ بساز.دقیقا شبیه کلیپ خوده همین آهنگه.خیلی باحال میشه

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.

اگه اتلیه میری فیلم اماده کردنتونم همونجا باشه 

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2706