2737
2739
عنوان

خانوما بیاین یخورده دردودل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 107 پست
استارتر دقیقا اوضاع منم مثه خودته ولی دعواهای ما بعد از عروسی شروع شد  بیشترش هچدکدباعث شدم رو ...

مثل من دیگ دیروز مردم قرآن بسر گریه میکردن من تو ماشین بخاطر چیزایی ک پیش اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چیا بهش بگم؟ 

خوب اون شوخی با تو کرده که تو دوست نداشتی تو هم شاید شوخی کردی که اون نداره شما باید بدونی که شوهرت از چی خوشش میاد  با ناز کردن مظلوم نمایی یا اینکه  میتونستی دستش بگیری چندتا حرف عاشقانه بگی آخرش یه جوری متوجه ناراحتیت میکردی

2731
مثل من دیگ دیروز مردم قرآن بسر گریه میکردن من تو ماشین بخاطر چیزایی ک پیش اومد 

عزیزم سعی کن روشتو عوض کنی چون اگر همینجوری ادامه بری وقتی برید زیر یه سقف همه چی بدتر میشه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

این کانال ها حتما عضو شین 

آداب همسرداری و به خوبی و با زبان ساده یاد میده 

تو قسمت سرچ تل گر ام ، بنویسید 

حریم عشق ، حدود 118 هزار هم عصوشن 

یا بزنین

TV_MajTel 

قبلشم @ بزنید 

مطالب فوق العاده ای داره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
ازش پرسیده بود صدای چی بود شوهرمم گفته گیرش از دسم افتاد رو سرامیک  اونم گفته بود میبینی حال ن ...

اگه واقعا همدیگه رو دوس دارین دو طرف باید درک کنن که طرف مقابلشون از چی بدش میاد و یا از چی خوشش میاد ،سعی کنه بعضی رفتارهایی که طرف مقابلش رو ناراحت یا عصبی می کنه انجام نده،،،نه اینکه کلا تغییر کنه ، ولی باید به خاطر همدیگه کنار اومد ، والبته نکته مهم اینه که حتما دوستانه به هم بگین که چه چیزایی ناراحتتون می کنه ، و حتماقبل از اینکه تو موقعیت قرار بگیرین اینا رو به هم بگین ،مثلا وقتی آشتی هستین یا آشتی کردین بعد این  تمام چیزایی که ناراحتت می کنه رو بگو ،،از اونم بخواه که بگه،،،ببینین کدوماشون منطقی ان ،کدوماشون رو میتونین درک کنین و به خاطر طرف مقابلتون انجام ندین یا کمتر انجام بدین ، ولی نقش بازی نکنین ،،،خودتون باشین

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
ولی فک کنم فهمیده بود خودشو زده بود به اون راه 

نه بابا نفهمید چون قبلشم تو حال باهات شوخی کرده بود .مادر شوهرت دید حتما قیافت رفته توهم فهمید بهت برخورده.خدا رو شکر حالا نگفت گیرشو پرت کردم .بعضی پسرا رو دیدم کوچکترین چیز و به مامانشون میگن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
خوب اون شوخی با تو کرده که تو دوست نداشتی تو هم شاید شوخی کردی که اون نداره شما باید بدونی که شوهرت ...

وقتی گیره رو پرت کرد خورد به دیوار کلا دیگ یه کلمه ام حرف ندم هرچی گف با صحبت کن ناراحتیتو بگو 

خب خودش نمیدونه ناراحتیم چیه مثلا 

کاش اینارو زودتر از این یاد میگرفتم کاش میتونسم یخورده صبور تر باشم و زود جوش نیارم دست خودم نیس&nbs ...

برو تو این کانالی که اینجا گذاشتم عضو شو 

برات مطالب خیلی خوبی داره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
این کانال ها حتما عضو شین  آداب همسرداری و به خوبی و با زبان ساده یاد میده  تو قسمت سرچ ...

ممنون عزیزم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
کاش اینارو زودتر از این یاد میگرفتم کاش میتونسم یخورده صبور تر باشم و زود جوش نیارم دست خودم نیس&nbs ...

فعلا وقت داری همه همون اول فکر میکنی راه درست میرن و درست رفتار میکنن

دیگه با لهن بد تند صحبت نکن 

ببین گریه کردنم حدی داره ببینه همش گریه میکنی دیگه سمتت نمیاد که حتی نازتو بکشه 

با ارامش خواسته هاتو بگو صبور باش رو خودت اول کار کن 

اشتباه منو نکن

ما زنا خیلی چیزا یاد مردمون میدیم

تو خانومی کن سکوت کن . بهتره از اونجا بری وقتی میبینی هوا پسه

بزار چند ساعت بگذره

بخدا هیچی ارزش نداره رابطه عاشقانه و قشنگ ادم خراب بشه

تهش میشه من که در حال طلاقم

کاش صبر الانمو قبلا داشتم

بخدا سکوت کنید چیزی ازتون کم نمیشه

ارجتون میره بالا

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706