2737
2734
عنوان

خانوما بیاین یخورده دردودل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 107 پست
الان که شکسته چیکار کنم دوبارم پیش مشاور رفتیم ک گفت مشکلتون مهارتی باید مهارت کسب کنید 

اگه شوهرتو ، زندگیتو دوست داری 

اگه نمیخوای بعد ازدواج شوهرت ازت سرد بهش 

بهش احترام بذار 

مردا بیشتر از عشق ، به احترام احتیاج دارن 

رو خودت کار کن ، سر چیزای الکی عصبانی نشو ، فوحش نده 

گاهی اوقات لازمه آدم به خاطر کارهای بدی که میکنه عذرخواهی کنه 

اگه اشتباهی کردی از شوهرت معذرت خواهی کن 

یه چیز دیگه ، برو سرای محله تون ثبت نام کن ، سرای محله کلاسای مشاوره و روانشناسی و آداب همسرداری هم داره 

فکر کنم کمک بزرگی بهت باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
دعوا همیشه هست ولی مواظب خانواده شوهرت نفهمن .گیرتو زد به دیوار مادر شوهرت نشنید

ازش پرسیده بود صدای چی بود شوهرمم گفته گیرش از دسم افتاد رو سرامیک 

اونم گفته بود میبینی حال نداره باهاش شوخی نکن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه شوهرتو ، زندگیتو دوست داری  اگه نمیخوای بعد ازدواج شوهرت ازت سرد بهش  بهش احترام بذا ...

ولی مهربانو جون احساس میکنم زندگی خیلی سخت و پیچیدس رفتار با شوهر خانوادش باید مواظب همچی بود باید خیلی سیاست داشت که متاسفانه من دریغ از سیاست 

چهار سال اول زندگی طبیعی خوب چون رفتارهای همو خوب نمیشناسن سعی کن بهش محبت کنی همیشه ازش تعریف کنی حس یه مردواقعی بهش تلقین کنی وقتی دعواتون شد تو آروم باش محل ترک کن وقتی هم حالتون خوب ناراحتی تو از اخلاق ش غیر مستقیم بهش بگو با هم دیگه لج نکنین

2728
کاش شوهرمم اینو بدونه اون دفه وسط دعوا میگف همونه ک میگن رفیق بی کلک مادر  کاش بیشتر از هرچیزی ...

من خیلی ناراحتی دیدم دوران عقدم خیلی

واسه عروسیم از همه چی میخواستن بزنن 

از عیدیام میخواستن بزنن 

شوهرم بعضی وقتا یحرفایی میزد میدونستم تو گوششو پر کردن 

ولی فقط ی زن باید یاد بگیره رگ‌خواب شوهرشو قِلقه شوهرشو بدونه 

من کشوندم سمت خودم 

با جنگ و دعوا نه

با لهن اروم ببین سپر خانما گریس 

فقط با مظلوم نمایی و لهن اروم حرفمو پیش میبردم 

تا اونی میشد که میخوام

استارتر دقیقا اوضاع منم مثه خودته ولی دعواهای ما بعد از عروسی شروع شد 

بیشترش هچدکدباعث شدم رومون به هم باز بشه کاش میتونستم برگردم به عقب و همه چی رو تغییر بدم 

دیروز بدترین روز عمرم بود بدترین دعوا رو داشتیم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
ولی مهربانو جون احساس میکنم زندگی خیلی سخت و پیچیدس رفتار با شوهر خانوادش باید مواظب همچی بود باید خ ...

من چند تا کانال تو تل گر ام عضوم که مطالب خیلی خوبی آموزش میده درباره ی شیوه ی همسرداری 

حتما تو هم عضو شو 

چیزای خوبی یاد میگیری

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738
من چند تا کانال تو تل گر ام عضوم که مطالب خیلی خوبی آموزش میده درباره ی شیوه ی همسرداری  حتما ...

میشه ادرسشو بزاری 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
من خیلی ناراحتی دیدم دوران عقدم خیلی واسه عروسیم از همه چی میخواستن بزنن  از عیدیام میخواستن ...

ولی گریه ی زیاد هم مرد و سرد میکنه

من خیلی ناراحتی دیدم دوران عقدم خیلی واسه عروسیم از همه چی میخواستن بزنن  از عیدیام میخواستن ...

کاش اینارو زودتر از این یاد میگرفتم کاش میتونسم یخورده صبور تر باشم و زود جوش نیارم دست خودم نیس 

ولی گریه ی زیاد هم مرد و سرد میکنه

دقیقا . بعد از یه مدت عادی میشه براشون

ازش پرسیده بود صدای چی بود شوهرمم گفته گیرش از دسم افتاد رو سرامیک  اونم گفته بود میبینی حال ن ...

😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
کاش اینارو زودتر از این یاد میگرفتم کاش میتونسم یخورده صبور تر باشم و زود جوش نیارم دست خودم نیس&nbs ...

خب دست بکار شو‌خودتو تغییر بده انشالله ک درست بشه

2706