2737
2734
عنوان

خرید سرویس چوب و کالسکه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 33 پست
واسه خواهرزادم ام دی اف گرفتیم تخت نوزاد نوجوان با یه کمد دو در..از تولیدی 2800

لطفا ادرس یا سایتی چیزی اگه هست بفرستید

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کرج گرفتیم خیابون انقلاب،کوچه فروردین،مثل بازاره،پر سیسمونی و لوازم خونگی و چوبه

اره از دیروز همه میگفتن کرج خیلی خوبه، یعنی از یافت ابادم بهتره؟؟

2728
اخه من یدونه دروار خریدم که روزی هزار بار میگم چرا خریدم رووش ام دی اف داخل نلامین بحدی سنگین بود که ...

چی بگم والا .من سرویس خودمم ملامینه اصلا بو ازش ندیدم. 😐🤔نمیخام هم که هی جابجاش کمم🤗

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
بقیشو بزارم؟،،

چیزی که خودم خیلی درگیرشم میگم اخه چرا واقعا سیسمونی باید با خانواده پسر باشه چون فامیل اون روشه خانداده دختر چرا باید سیسمونی بده یکم رسمش زشته

2738
چی بگم والا .من سرویس خودمم ملامینه اصلا بو ازش ندیدم. 😐🤔نمیخام هم که هی جابجاش کمم🤗

نه جابجا که نمیکنیم دیگه اما خانواده شوهرم مخصوصا خود شوهرم بیشتر اینجوره بعد هی میگه حتما نمیدونم جنسش بده انقد سنگینه حتما ارزون بوده اووووو  سیسمونی هم بساطیه اونم تو این اوضاع ااوایل ارزون بود بهترین چیزارو میشد خرید الان با همون پول باید جنس ضعیف بخری

کسی تا حالا از بی بی لونا خرید کرده؟ من طرحاشو دوس داشتم ولی نمیدونم خوبه یا نه؟

کارش سرویس چوبه؟؟؟

چیزی که خودم خیلی درگیرشم میگم اخه چرا واقعا سیسمونی باید با خانواده پسر باشه چون فامیل اون روشه خان ...

واقعا زشته منم خودم از این بابت ناراحتم بچه ای که حتی مادر اختیارشو نداره اختیار دارش پدرشه .باید پدر مادر مامانه وساسلشو تهیه کنه  که چی ؟

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
کارش سرویس چوبه؟؟؟

من بدا مبلام از یافت اباد خرید کردم هموت مبل رو تو اهواز با نیز ناهار خوری6 نفره میدادن 12 میلیون پدرم اونجا خریدش 8 میلیون

واقعا زشته منم خودم از این بابت ناراحتم بچه ای که حتی مادر اختیارشو نداره اختیار دارش پدرشه .باید پد ...

دییقا همش بچه  نیومده میگن نوه ما نوه ما کاملا ماله خودشون میدونن زن کجای این ماجراست تو ایران فقط زحمت و زجر با مادره اخر سر خانواده اشم باید  جهیزیه بدن سیسمونی بدن بخاطر اینکه طرف میخواد زن بگیره یا بچه بیاره ،ربطی هم نداره زندگیامون خوب و بد کلی دارم میگم  

منام دی اف روکش وکیوم خریدم مارک اپادانا.تخت نوجوان عرض ۱۲۰ کمد دو درب و میز ارایش فک‌کنم شدن شش و خورده.چون با تخت کنار مادر و خوشخواب همه باهم حساب کردیم که میشدم ده میلیونو خورده که تو تخفیف خریدیم شدن هشت و سیصد

2706