2737
2734
عنوان

خرید سرویس چوب و کالسکه نوزاد

573 بازدید | 33 پست

بچه ها کیا سرویس چوب خریدن و جنسش خوب بوده ام دی اف بوده (منطورم اینه ملامین نباشه چون هم سنگینه هم بو میده)و راضی بودن از قیمتا بیاین معرفی کنید و اگه ممکنه عکس بفرستید 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

منم میخوام بدونم

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

ام دی اف خیلی گرونه عزیزم سرویس نوزادش البته..مال من ام دی اف و ملامین قاطیه  پارال که بازم ارزونی بود شد نزدیک ده

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ام دی اف خیلی گرونه عزیزم سرویس نوزادش البته..مال من ام دی اف و ملامین قاطیه  پارال که بازم ارز ...

جدی میگی؟؟؟؟؟؟ عکسشو داری؟؟؟

فروشنده به ماگفتن ام دی اف گرونتره .و لزومی هم نداره .ام دی اف مال جاییه که اب بخوره به وسایل .سرویس خواب که اب بهش نمیخوره لازم نیست چون گرونترم هست.همون ملامین هم خوبه . من ملامین خریدم .امعکس ندارم متاسفانه تخت و کمد نوجوان خریدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
آره اتاقش بهم ریختس حالا بازم میزارم

این بهم ریختگی که از بارداری همراهمونه تا بعد زایمان تا اینکه بچه ماشالله بزرگ شه

فروشنده به ماگفتن ام دی اف گرونتره .و لزومی هم نداره .ام دی اف مال جاییه که اب بخوره به وسایل .سرویس ...

اخه من یدونه دروار خریدم که روزی هزار بار میگم چرا خریدم رووش ام دی اف داخل نلامین بحدی سنگین بود که 4 نفر بزور اوردنش بالا بعدم اوایلش تا یه مدت یه بوی خاصی داره هر کی ملانین بوده وسیلش همینو گفته

خخخ

من دلم نیخواد از این تخت نرده ایا ساده با یه دراور فعلا خونواده ام بخرن چون چیزای دیگه هم هست اما رفتم تو سایت تخت ساده ی نرده ایی ایکیا سه میلیون خورده ایی فقطم همون تخت ساده ببینیش میگی اصلا نمی ارزه

2706