2733
2734
عنوان

کار شیفت دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 64 پست

اتفاقا خیلیم عالیه ک شما دنبال کاری از بطالت ک بهتره عزیزم

اگه دوست داشتی بورس رو یاد بگیر تو خونه درامد داری درامدشم خوبه اگه یادبگیری بیشتر از این مبلغیه ک گفتی

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
درآمد آنچنانی كه نه مث باقی كارا همون رنج 400 500 در ماه ولی كار اسونیه به نسبت باقی كارا! من واسه ی ...

گیسو جون من از کار کامپیوتری خسته شدم، آدم سردرد میگیره. میخام برم دنبال تدریس

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروژه هایی رو گذاشتن  دانشجویی یا حتی کارای جدی کسایی که مهارتی دارن با آگهی دهنده تماس میگیرم ...

البته منم نرفتم توی اون سایت فقط شنیدم خودت تحقیق کن ببین چه‌جوریه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
اتفاقا خیلیم عالیه ک شما دنبال کاری از بطالت ک بهتره عزیزم اگه دوست داشتی بورس رو یاد بگیر تو خونه ...

اتفاقا من تو بورس هم فعالم. اصلا بهش توصیه نمیکنم تا وقتی دوره های آموزشی رو ندیده

2728
چ باحال مگه میشه مجازی زبان یاد گرفت؟ چ هممون در ب در کاریم ای خدا :(

اره من تو شیپور آگهی زدم شاگرد خانم دارم تو واتس آپ بهش درس میدم با ویس، بعد قبلا با اسكایپ نرم‌افزار درس میدادم اووووو هر آب حوضی كه فكر كنی من كشیدم فقط پرستاری نرفتم اونم بدونم مطمئن میرم باور كن كه تجربم كامل شه همه كارا و امتحان كرده باشم  

اتفاقا خیلیم عالیه ک شما دنبال کاری از بطالت ک بهتره عزیزم اگه دوست داشتی بورس رو یاد بگیر تو خونه ...

بورس سرمایه اولیه میخواد دنبال یادگیریش هستم یکمم ریسکش بالاست ینی اگه زطرنگ نباشم همون یه ذره پولمم ب باد میره

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
اره من تو شیپور آگهی زدم شاگرد خانم دارم تو واتس آپ بهش درس میدم با ویس، بعد قبلا با اسكایپ نرم‌افزا ...

منم خیلی کارا کردم بذا پرستاری رو برم پکیج کاملشه بعد بهت بگم خوبه یا بده  

2740
بورس سرمایه اولیه میخواد دنبال یادگیریش هستم یکمم ریسکش بالاست ینی اگه زطرنگ نباشم همون یه ذره پولمم ...

اره عزیزم ریسکش فقط و فقط با یادگیری علمش میاد پایین

ایشالا ک ب زودی کار مورد نظرتونو پیدا میکنید

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
اره من تو شیپور آگهی زدم شاگرد خانم دارم تو واتس آپ بهش درس میدم با ویس، بعد قبلا با اسكایپ نرم‌افزا ...

دیروز داشتم فک میکردم کاش رقص یاد میگرفتم جای اینهمه درس الان کلاس رقصی چیزی برگزار میکردم درامدش بیشتر بود

گیسو باریکلا. رشته ت چی بوده؟ درخواست دوستی بهت دادم

2706