2737
2739
عنوان

کار شیفت دوم

1521 بازدید | 64 پست

بچها من یه مدته دنبال کار شیفت دومم
شیفت اولمو از 7:30 تا 3 سرکارم میرسم خونه میشه 4
بعد اگه جایی مث مغازه بخوام برم باید از 4یا5 برم تا 10 شب
بعد هیچی از زندگیم نمیفهمم ینی مث ربات درحال کار میشم
کارای سیستمی هم خیلی دنبالش بودم ک یا پیدا نشده یا اینکه چون کار شیفت صبحم با سیستمه مطمئنم دیگه چشام کور میشه
ادمین تل.گرام و اینستاگرامم ک پولی نمیدن
من کاری نیاز دارم ک حداقل 500 دربیاد ازش

حالا بنظرتون اگه من برن کارایی مث پرستاری بچه یا کمک خونه دار بشم بده؟
مثلا پخت و پز یا نگهداری از بچه...

تحصیل کرده هست مدرکم ارشد عمران هست
کار شیفت صبحم نیمه خصوصی و اداری هست

ینی زشته برم دنبال اون کارا؟ ابروم میره؟؟؟؟

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا یعنی ادمین بودن هم جز مشاغل محسوب میشه؟😂😂😂

اره برا فروش و تبلیغات و بازاریابی خیلیم مزخرفه اتفاقا

به ارشدت نگاه نكن آدم وقتی نیاز داره كار میكنه كار هم عار نیست فقط بدی ماجرا اینه كه چطور اعتماد كنی بری تو یه خونه پرستاری كنه! من میگم تو رستوران سالن دار بشی یا كمك آشپز خیلی مناسب تره برات انشالا مشكلتون حل بشه

2738

نه چه اشکال داره اگه تهرانی که کسی کسی رو نمیشناسه اصلا من خودم جایی کار میکردم که پسره فوق بیسانس حقوق کار نظافتی میکرد الان اینقدر  مشکل بیکاری هست که هیچکی با توجه به رشته ش کار نداره.فقط ببین خودت رو از بین نبری

اگرخواستی بری واسه اینکار تحت نظر شرکتهای مخصوصش که مثلا واسه پرستاری ک اینا به مردم معرفی میکنن برو چون آدمای مطمئن بیشترسراغ این موسسه ها میرن و کسی نمیتونه ازلحاظ مالی و غیره اذیتت کنه چون همون اول شرکت باهاشون قرارداد میبنده

به ارشدت نگاه نكن آدم وقتی نیاز داره كار میكنه كار هم عار نیست فقط بدی ماجرا اینه كه چطور اعتماد كنی ...

کمک اشپز یکی از دوستام هست میگه خیلی سخته همش در حال پیاز پوست کردنم یا پای گاز صورتش مث افتاب سوختها شده خیلی سخته

نه چه اشکال داره اگه تهرانی که کسی کسی رو نمیشناسه اصلا من خودم جایی کار میکردم که پسره فوق بیسانس ح ...

اره اونکه کسی نمیشناسه برا این چیزا دیگه چقد بدشانس باشه ادم یه اشنا پیدا بشه

اگرخواستی بری واسه اینکار تحت نظر شرکتهای مخصوصش که مثلا واسه پرستاری ک اینا به مردم معرفی میکنن برو ...

اره حتما میرم شرکتا چون همینجوری خیلی خطرناکه

به ارشدت نگاه نكن آدم وقتی نیاز داره كار میكنه كار هم عار نیست فقط بدی ماجرا اینه كه چطور اعتماد كنی ...

سالن دارم میترسم کسی ببینتم دیگه خیلی ناجور میشه باز نظافت  و پرستاری دیدش کمتره

کمک اشپز یکی از دوستام هست میگه خیلی سخته همش در حال پیاز پوست کردنم یا پای گاز صورتش مث افتاب سوخته ...

خب سالن داری كن شیفت عصر دارن 5 تا 10 11 تازه ما كه شهرستان هستیم حقوقش 800 تهران حتما بیشتره

2706