2737
2734
عنوان

کار شیفت دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 64 پست
هتل نمی تونی بره توی مشهد که هتل و مسافر خونه زیاده

هتل رو خیلی خوب تعریف نمیکنن ازشون مخصوصا توی مشهد...خودتون ک در جریانین با اومدن عربا...

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
یه دوستی دارم مثل شما از صبح تا ظهر سرکاره اداری... بعد از عصر توخونه کاپ کیک و شیرینی خونگی و ماکار ...

خب اونا هنر میخواد و مواد اولیه
من بهش اتفاقا فکر کردم ک برا کافی شاپا درست کنم ببرم اما خوب اولش باید نمونه میبردم بیخیال شدم و اینکه شاید خوب نشه نمیدونم ریسکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقشه کشی  و کارای سیستمی و فتوشاپ و حسابداری بلدم اما نقشه کشی چشمامو همین الان ضعیف کرده دیگه ...

یه شیفت کار کامپیوتری بسه دیگه. پس تدریس یا پخت کیک و دسر خوبه

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
یه شیفت کار کامپیوتری بسه دیگه. پس تدریس یا پخت کیک و دسر خوبه

تدریس ینی اگهی بدم رو دیوار؟
اموزشگاها خیلی دستمزد پایین میدن دوستم هست ماهی 250 اینا
بعد خطرناک نیس برم خونه کسی...

2728

ما اینجا نشستیم هی میگیم اینجا اونجا بی خبر از همه جا .آن شالله یه کار خوب پیدا میکنی .تدریس هم فکر خوبیه یکی از بچه ها گفت

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ترجمه تایپ كارای دانشجویی دستیار دندانپزشکی مربی پیش دبستانی پشتیبان آنلاین سایت! باور كن یه مدتم مث ...

منم ب پشتیبان آنلاین سایت فکر کردم، درآمدش خوبه؟ همش باید پای سیستم باشی؟ الان چیکار میکنی گیسوجون؟ 

تدریس ینی اگهی بدم رو دیوار؟ اموزشگاها خیلی دستمزد پایین میدن دوستم هست ماهی 250 اینا بعد خطرناک نیس ...

من کلا از خونه رفتن میترسم .آموزشگاه کنکور برو .سایت پونیشا هم سر بزن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ما اینجا نشستیم هی میگیم اینجا اونجا بی خبر از همه جا .آن شالله یه کار خوب پیدا میکنی .تدریس هم فکر ...

حالا من میگردم باز پیدا شد اینجا میذارم نظر بدین 

2738
تدریس ینی اگهی بدم رو دیوار؟ اموزشگاها خیلی دستمزد پایین میدن دوستم هست ماهی 250 اینا بعد خطرناک نیس ...

بگردی آموزشگاه خوب پیدا میکنی که بهتر پول بده. والا من یکی دو بار بار خونه ی دو تا خانم رفتم و ب دختراشون درس دادم، هم محله بودیم. آقا هم خونه نبود. اما الان نمیرم 

منم ب پشتیبان آنلاین سایت فکر کردم، درآمدش خوبه؟ همش باید پای سیستم باشی؟ الان چیکار میکنی گیسوجون؟& ...

درآمد آنچنانی كه نه مث باقی كارا همون رنج 400 500 در ماه ولی كار اسونیه به نسبت باقی كارا! من واسه یه شركت كار میكردم كه فروش اینترنتی بود الان مجازی زبان درس میدم ههههه شغل جدیده! به سالن داری شیفت عصرم فك میكردما خخخ خدایا هممون ارشدیم خدا كمكمون كنه واقعا ایشالا همه جوونا بتونن كار مناسب پیدا كنن

سایت پونیشا چیه؟

پروژه هایی رو گذاشتن  دانشجویی یا حتی کارای جدی کسایی که مهارتی دارن با آگهی دهنده تماس میگیرم قیمت و زمان میدن کارو انجام میدن 

درآمد آنچنانی كه نه مث باقی كارا همون رنج 400 500 در ماه ولی كار اسونیه به نسبت باقی كارا! من واسه ی ...

چ باحال مگه میشه مجازی زبان یاد گرفت؟
چ هممون در ب در کاریم ای خدا :(

2706