2733
2739
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 128 پست
نه واسه تخمک کشی که بیهوش شدیم و بعدش من اصلا دردی نداشتم ولی اونایی که هایپر میشن( یعنی تخمک هاشون ...

بیهوش نکردن واسه انتقال .بی حس چی من خیلی ترسوم .درد نکشیده هم نیستما ولی استرس میگیرم. یه بچه خارج رحمی داشتم یکسال پیش بدنم داشت میترکید عمل کردم دیگه 

تا یکسال طبیعیه دختر داییم هم الان باردار شده یکسال از ازدواجش گذشته .ولی من دیگه رفتم تو لیست نازاه ...

این حرفو نزن

اصلا اینجوری نیست

ب خدا درست میشه

همین چندروز پیش رفتم دکترواسه چکاپ...ی خانمه بارداربود....مشکلشم مث شما بود...میگفت شوهرم ک عمل کرد بعدازسه ماه باردارشدم...شما هم ناامیدنشو.خدابزرگه.درمانت روانجام بده انشاءالله ب نتیجه میرسی.

مامان خودمم بعد از منو داداشم دیگه باردارنشد.یادمه دوسال تمام درمان کرد.اینقد داروخورد.آخرسرم طبیعی باردارنشد و آی یو اف  کرد.البته اگه اسمش رودرست گفته باشم.الانم ی خواهر سالم خدابهم داده.

حتی بودن خانمایی مث شما ک چندسال هیچ بچه ای نداشتن و ب همین روش بچه های سالم گیرشون اومد

بسپار ب خدا ناامید نباش...من مطمئنم ک باردارمیشی

هم خداهست...هم پیشرفت علم

غصه نخور

اینقدم ب خودت نگو نازا

هم ی تلقین بدمیشه واست

هم ی اسم ولقب بد میذاری روخودت.واسه همین اطرافیانت پررومیشن.چون ازطرز رفتارت میفهمن ک احساس کمبود ومشکل میکنی،اینجوری اذیتت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم. ان شاءالله بری و با دست پر برگردی. ولی هر وقت رفتی و اگه قرار شد انتقال انجام بدی قبلش ...

ممنون عزیزم .باید ببینم دکتر چه تصمیمی برامون میگیره .ببینم به شوهرم چی میگه. از دارو خسته شدم این راه ها آسونتره انگار .ما هم راه دور چقدر بریم و بیایم 

نه اصلا بیهوشی و بی حسی نداره یه لحظه ست اصلا اونقدر نیست که بخوای بهش فکر کنی. هنوز نرفته اتاق عمل ...

امید پیدا کردم خدا بهترین ها بهت بده عزیزم .

بخدا چند روزه حالم خرابه همش گریه میکنم از بس دلم پره. هر کی دور و برمه غمخوارم نیست و فقط دلم میشکونن

2731
عزیزم اینجا یه تاپیک راجع به آی وی اف و میکرو هست. خیلی از بچه ها هستن که تجربه دارن و می تونن کمکت ...

خیلی عالیه .حتما میخونم .بخدا فرشته ای کاش خواهر بزرگم بودی 😢😢

نه یه خانم سونو رو انجام میده و دکتر فقط مانیتور رو نگاه میکنه بین شما و دکتر هم موقع معاینه پرده هس ...

سلام عزیزم ببخشید میگم یعنی سونو خودش انجام نمیده و معاینه خودش انجام میده؟؟؟اگه افلاطونیان گیرم نیومد و کریم زاده بود کریم زاده خوبه ؟

2740