2410
2553
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید

1092 بازدید | 128 پست

بچه ها من برای نازایی زیاد دکتر رفتم هم خودم هم شوهرم و خانواده شوهرم کم و بیش در جریان بودند چند بار با حرفاشون دلم شکستند و من تصمیم گرفتم اصلا یه کلمه هم دیگه چیزی از اینکه کجا میرم و میام نگم بهشون .حالا بعد رمضون شوهرم میخواد مادرش رو ببره یزد خواهرش بهم گفت تو هم برو باهاشون دکتر .منم گفتم نمیرم .شما جای من بودید میرفتید یا میزاشتید دفعه بعد تنهایی برید .و اینکه تقریبا ده ساعت راهه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میدونستم شرایط تنها رفتن رو دارم تنها میرفتم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2720
برو باهاشون اخه راه دوره ویزیت اولم چیز خاصی نداره ویزیتای بعدی مهمتره

دلم میخواد برم ولی از اینکه هی سوال پرسم کنن بدم میاد یا اینکه بدونن دنبال بچه هستم دیگه 

2714
دلم میخواد برم ولی از اینکه هی سوال پرسم کنن بدم میاد یا اینکه بدونن دنبال بچه هستم دیگه 

منم تا چند سال قایم میکردم الانم نمیگم ذوناهم نمیپرسن ولی از غیبتمون متوجه میشن میریم خارج از استان

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
اگر شرایط رفتن دوباره داری دوتایی  اگر نه و همینطور هزینه  لج نکن برو  انشاءالله ک ...

بخدا اینقدر دلم شکستن اصلا دلم نمیخواد دیگه جیزی بدونن .اینجوری به خودشون جرات میدن و همیشه سوال های خصوصی میپرسن روشون باز میشه 

2706