2733
2739
عنوان

نگار جان که تاپیک زدی هیچ کس باورش نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا انگار چی میشه  خب دوست نداری بگی تاپیکم نزن یه ملت و کنجکاو بذاری  اکثر تاپیکاش قفل ...

معذرت میخوام حالم خوب نیست ...ببخشید دونه دونه ریپلای نمیکنم تو روخدا ببخشین منو ..

دوستان ببخشید فکرنمیکردم دلخور بشین ازم ....پسرعموی ۲۲ ساله م و همبازی کل دوران کودکیم فوت کرده ...ی ...

الهی عزیزم ... کسی دلخور نشد دوست من

خدا به دلتون صبر بده درکتون میکنم خیلی سخته انشالا روحشون شاد باشه و دل شماهم اروم بگیره💚🍃

2728
دوستان ببخشید فکرنمیکردم دلخور بشین ازم ....پسرعموی ۲۲ ساله م و همبازی کل دوران کودکیم فوت کرده ...ی ...

خدا رحمتش کنه عزیزم خدا ب شما هم صبر بده ان شاالله

بچه هام همه دنیامن😍😍😍

خدا به ولت آرامش بده عزیزم و بقیه عزیزاتو حفظ کنه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ما آدمها برای این ب دنیا اومدیم تا درد بکشیم و بزرگ بشیم،من شکستم از من و همسرم بعد پسر پنج سالمون فقط استخونامون مونده وچشمهایی ک دیگه فروغ ندارن ولبهاییی ک لبخند رو گم کردن

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
2738

الهی خدا رحمتش کنه تاپیکتونو خوندم یاد خودم افتادم پنچ سال پیش وقتی برادرم فوت کرد دقیقا همینجوری بودم همه اولینارو میگفتم.الان گاهی اوقات باخودم میرم تو فکرش میگم باورم نمیشه ۵ ساله ندیدمت چطور زنده ام.فکرش دیوونم میکنه.

بچه ها من خیلی دلم میگیره یعنی حدود 5روز در هفته عذاب میکشم خیلی دوس دارم برای شماها بگم که بهم یکم امیدواری بدید اما دوس ندارم شماهارو ناراحت کنم همیشه حس میکنم دلم زخمه پاهام هم بی حس من تا پارسال خوشبخت بودم اونم چه خوشبختی ولی از اون روز، یه روز خوش نداشتم شاید امروز در موردش تاپیک بزنم اما وقتی که میخوام بنویسم هم ذهنم هم دستام قفل میکنه

2706