2733
2739
عنوان

نگار جان که تاپیک زدی هیچ کس باورش نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 65 پست
شايد داغونه منم مينويسم تو نت بوك گوشيم و زار ميزنم اون بنده خدا دعا ميخواسته واسه ارامشش

یه چیزایی مثل همین که شما میگی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تازه یکی از عزیزترینامو از دس دادم و هی سعی میکنم ب یاد نیارم ک حالم بد نشه اصا خوندم متنو بند دلم پاره شد چون دقیقا حرفای من بود 😞🖤

خ حالم بد شد اصا اشکام میریزه دس خودم نیس

خدا هیچکسو داغدار نکنه خ سخته خیلی💔

2738
منم تتزه یکی از عزیزترینامو از دس دادم و هی سعی میکنم ب یاد نیارم ک حالم بد نشه اصا خوندم متنو بند د ...

الهییییی

خدا رحمتش کنه

خدا به دلتون آرامش بده عزیزم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

دوستان ببخشید فکرنمیکردم دلخور بشین ازم ....پسرعموی ۲۲ ساله م و همبازی کل دوران کودکیم فوت کرده ...یوقتایی بجنون میرسم چندخط مینویسم قفل میکنم چون حالم بده نمیتونم جواب بدم ...منو ببخشین 

الهییییی خدا رحمتش کنه خدا به دلتون آرامش بده عزیزم

مرسی دوست من😞❤

خدا رفتگان شمارم بیامرزه و روحشون قرین ارامش🦋 هیچ کس ایشالا داغ عزیز نبینه چون جگرت میسوزه قلبت درد میگیره 

2706