2737
2734
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

منم زمان دانشگاه یه دوستی مثل دوست شما داشتم.نمیدونم والا اون خیلی دنبال جادو و دعا نویس و اینا بود که بختش بسته نشه و زودتر ازدواج خوب بکنه.با خودش مهره مار داشت همیشه   به خودش هم خیلی میرسید .با اون میرفتم بیرون اعتماد به نفسم کم میشد فکر میکردم من زشتم! البته من اون زمان خیلی خیلی از سنم کمتر به نظر میومدم و اون دوستم هم از سنش بیشتر....اینم به نظرم یه عاملش بود که همه جذب اون میشدن.

بعد دانشگاه که دیگهرفت و آمدم باهاش کمتر شد، اعتماد بنفسم بیشتر شد و بعد ازدواج هم که دیگه اصلا خودم رو زشت ندیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من از دخترخالم خعلی بهتر و سفیدترم اما هرجا دوتایی میریم پسرا چشم اونو درمیارن اصن تو مخیلم نمیگ ...

آدم خودشو خوشکل کنه برا اینکه چهار تا پسر هیز بی غیرت حال کنن؟؟آدم باید پاک باشه زیبایی هاشم به دیگران نشون نده کاملا پوشیده ..بعد پسرا لح لح میزنن براش..اینو یادتون باشع اون پسرایی که به این دخترا نگاه می کنن هیچ وقت برا زندگی نمیخوانشون فقط برا یه شب میخوانشون

من فقط دماغم ماشالله دماغ نيس چماقه چماققق😂ن خدايي دماغم ازين قوزداراي ولي چشام دررررشت كشيده ابروهام پهنوقشنگ لبامم درشت اصلانياز ب ژل ندارم ژل زده خدايين😂😅ولي دماغه كلاداغووون ولي خب هفته ديگه احتمالابرم عمل كنم فعلادنبال دكترم همه ميگن عمل كني خيلي پلنگ ميشي 🤣🤣

2728

من دوران بلوغم يه دوستي داشتم خيلي با كلاس و با اعتماد بنفس بود منم هر وقت باهاش بيرون ميرفتم احساس ميكردم خيلي زشتم يه بار عموش بهش گفته بود دوستت خيلي خوش تيپه خجالت نميكشي وقتي باهاش ميري بيرون از وقتي اينو بهم گفته بود يه ذره فرق كردم😆

2738
نه قيافمو دوس دارم اما از پرمو بودن خسته شدم انگار گوسفندم عين زمين چمن ميزنم هي درمياد

هورمون آندروژن غدد کلیویت زیاد ترشح میکنه.دکتر غدد مراجعه کن.ضمنا اگر حساسیت نداری پودر گوگردی موبر ریشه موهارو ضعیف میکنه خوبه

من یه دوست صمیمی داشتم قیاف و تیپش معمولی بود هر وقت میرفت بیرون میومد تعریف میکرد چند نفر بهش چشمک ...

مردا به خر نرم رحم نمیکنن کاری به قیافه ندارن 😂😂😂ابته دور ادگز جونه خانواده شما ها

نه قيافمو دوس دارم اما از پرمو بودن خسته شدم انگار گوسفندم عين زمين چمن ميزنم هي درمياد

🤣🤣

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

صادقانه بگم هیییچ چهره ایو اندازه مال خودم دوس ندارم

چند بار تصور کردم شکل فلانی باشم اصلا حس خوبی نداشت

چند بار تصور کردم چشام فلان رنگه اصلا باش کنار نیومدم

درسته لنز میزارم سالی یکی دوبار ولی فقط برا تنوع هست

حتی وقتی ابروهامو کوتاه میکنم یا موهامو رنگ میکنم دلم برا قیافه اصلیم تنگ میشه برا همین دیگه این کارم نمیکنم

فقط بینیمو عمل کردم اونم خیلی کم سن بودم و خداروشکر بینیمو تقریبا طبیعی عمل کردم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

نبابا من تازه خیلیم خودشیفتم و خیلی قیافمو دوس دارم‌ . اینو واسه اینکه الکی اعتماد به نفس داشته باشمو خودمو گول بزنم نمیگما. واقعا اینطوریه‌ . حتی ووقعا بیشتر از اونکه خوب باشم  دوس دارم. ینی خودشیفتگی در حد اعلااااا. بعضی وقتا با خودم حلسه میذارم میگم :نه تو اونقدرام ک فک میکنی خوشگل نیستی.کمی کوتاه بیا😓🙁

2706